Takip Et
Ana sayfa » Dishonored 2 » Dishonored 2 Tanıtımı

Dishonored 2 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Arkane Studios tarafından Lyon’da geliştirilen Dishonored 2 için çıkış tarihi netlik kazanmaya başladı. Aksiyon ve macera kategorisindeki bu oyunun, 2016 yılının birinci ya da ikinci çeyreğinde Bethesda Softworks tarafından yayınlanması beklenmekte. Dihonored oyunun devamı niteliğindeki yeni seri Dishonored 2 Microsoft Windows, Xbox One ve Play Station 4 platformları için aynı anda yayınlanması beklenmekte. Dishonored 2 “Tech 6” teknolojisinin kullanıldığı Void oyun motoru ile geliştirilmektedir.

Dishonored 2 Hakkında Bilgiler

Dishonored 2 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor demeyi çok isterdik, ama oyun hakkında dışarıya çok bilgi verilmemekte. Tanıtımı yapılan kısa bir video ile oyun hakkında değişik ipuçları veren geliştirici firma Arkane Studios, oyun hakkında dışarıya çok fazla bilgi vermeme konusunda oldukça inatçı zira ana sitelerinde de çok fazla detay sunulmamış.
Yayınlanan ilk Dishonored 2 oynanış videosunda iki ana karakterde tanıtılmış oldu. Oyunun ilk serisini oynayanlarınız Emily karakterini hatırlayacaktır. Emily, ilk oyunda korumalığını yaptığımız kadın karakter. Emily zaman içersinde büyümüştür ve oldukça yetenekli bir karakter olarak oyun içersinde karşımıza gelmektedir. Arkane Studios içersinde sızan haberlere göre oyun içi ana karakterler Emily ve Corvo olarak bilinmekte.

Dishonored 2 Hikâyesi

Dihonored 2’nin hikâyesi oldukça ilginç olacak gibi görünüyor. Prenses Emily farklı bir dünyadan gelen düşmanı tarafından tahtından olmuştur. Tahtan indirilmesinden sonra kanun kaçağı durumuna düşen Emily Kaldwin gittikçe büyük bir karışıklığın içersine doğru sürüklenmektedir. Bu arada Dunwall salgını üzerinden tam tamına 15 yıl geçmiş ve imparatorluk, diğer dünyadan gelen düşmanın eline geçmesi ile oldukça yıpranmıştır. Tahtını geri almaya kararlı olan Emily önceki seriden hatırlayacağımız Corvo Atto’nun izinden giderek suikastçı olmaya karar vermiştir. Bu yeni seride Emily’nin yardımınıza çok fazla ihtiyacı olduğu görülüyor.

Oyunun görsellerini övmeyi çok isterdik fakat tanıtım videosunda çokta üst düzey görsellerin bizi beklemediğini gördük. Orta derecede görsellere sahip oyunun çıkmasını bekleyen Dishonored oyuncuları şimdiden oynanacak oyunlar listesine aldıkları Dishonored 2’nin çıkmasını sabırsızlıkla beklemekte. İlerleyen günlerde gelecek yeni Dishonored 2 haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.