Ana sayfa » Dishonored 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dishonored 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dishonored 2 Çıkış Tarihi Hakkında

Oyuncular tarafından merak ile beklenen oyun Dishonored 2 çıkış tarihi belli oldu, oyun bu yıl içinde oyun severler ile buluşacak ve büyük bekleyiş sona erecek. Bethesda oyun şirketinin oldukça sevilen oyunu Dishonored 2, Kasım ayının ilk günlerinde oyun pazarında yerini alacak. Oyun severler tarafından büyük bir ilgiyle beklenen Dishonored 2 Bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One gibi platformlarda oynanabilecek.

Dishonored 2 Çıkış Tarihi

Dishonored 2’nin oynanış videosunu izlemek için ise oyuncular E3 2016 etkinliğini bekliyor. Dishonored 2’nin ilk sinematik oyun içi videosu 12 Haziran tarihinde E3 2016 etkinliğinde oyuncular için paylaşılacak.

Dishonored 2 geçtiğimiz yıl E3 etklinliğinde duyurulmuştu. Yayınlanan duyuru videosu ile beklentiler bir hayli yükselmiş ve karakterimiz olan Emily’nin güçleri oyuncular tarafından fazlasıyla çekici bulunmuştu. Bir sene süren sessizlik tekrar E3 2016 etkinliğinde bozulmuş olacak.

Dishonored 2’yi hem önceki oyunda oyuncuların yönettiği karakter olan Corvo hem de İmparator ailesinin kızı olan Emily Kaldwin olarak oynayabileceğiz.

Dishonored oynanışa göre değişen oyun sonu ve birden fazla görevi tamamlama şekli olması ile beğeni toplamıştı. Steampunk teması ve özgür oynanışı ile de oyuncuların bir hayli dikkatini çekmeyi başarabilmişti.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak bu haberin Dishonored 2 severlerini büyük bir heyecanla bekleyiş içerisine sokacağından eminiz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • Fatih Telli

    Uzun süre oynadığım bir oyun. Psikopat bir ruh haliniz varsa muhakkak oynamanızı tavsiye ederim.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.