Takip Et
Ana sayfa » DiRT Rally » DiRT Rally Tanıtımı

DiRT Rally Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

DiRT Rally 7 Aralık 2015 tarihinde yayınlanmış bir yarış simülasyon oyunudur. Codemasters tarafından Ego 3,0 oyun motoru ile geliştirilen bu yarış oyununu şuan sadece Windows platformunda oynayabiliyorsunuz. Xbox ve Playstation platformlarında 5 Nisan 2016 tarihinde oynayabileceksiniz. Steam üzerinden erken erişim seçeneği ile satışa sunulan oyunun piyasa çıkış fiyatı 55 Türk Lirası’dır.

DiRT Rally Oyunu Hakkında

DiRT Rally, yarış simülasyon oyunu birçoğunuza Colin McRae Rally oyununu hatırlatacağına eminim. Codemasters simülasyon oyun modunu üst seviyelere taşıyarak, bizlere gerçek bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Özelikle yoldaki doğal engeller, kasisler, tümsekler ve çukurların her an hissedilebilir ve aracınızı etkileyebilir durumda olması, bizlere eşsiz bir ralli deneyimi sunuyor. Oyun, tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere iki farklı modda oynanabilmektedir. Yarış içerisinde aracınızla yapacağınız kazalar ve alacağınız ufak darbeler aracınızın performansını doğrudan etkilemektedir. Hasar alan aracınızı yarış esnasında sınırlı süre ve kaynaklar eşliğinde tamir etme imkanınız bulunmakta. Çok oyunculu oyun modunu çevrim içi oyuncularla oynayarak kendinize dünyanın dört bir yanından rakipler bulabilirsiniz. DiRT Rally oyununda direksiyon desteğinin de bulunduğunu belirtmemizde yarar var.

Oyunun sitesi üzerinden kayıt olarak istatistiklerinize erişebilirsiniz. Örneğin; ne kadar mesafe araç kullandığınızı, favori aracınızı, kaç yarış tamamladığınızı vb.

DiRT Rally, Steam üzerinden erken erişim seçeneği ile sunulmuştur. Oyunun PC DVD yayınları 5 Nisan 2016 tarihinde yayınlanması planlanmakta. Erken erişim seçeneği ile 55 TL’den satışa sunulan oyunun her yeni güncellemede fiyatının artması bekleniyor. İlk etapta 17 araç ve 36 etaptan oluşan içerikle piyasaya sürülmüş oyunda, ilerleyen günlerde bu araç sayısı ve mevcut yarış etapların artması beklenmekte.

DiRT Rally Sistem Gereksinimleri

Sizde yarış oyunu tutkunlarından birisiyseniz ve özelikle Colin McRae Rally ile geçen bir çocukluğunuz varsa bu oyunu kesinlikle oynanacak oyunlar listenize eklemelisiniz.  Oyunun sistem gereksinimlerine baktığımızda cihazınızda en düşük seviyede Windows 7 işletim sisteminin kurulu olması gerekmektedir. Grafikleri üst seviyelerde olan bu yarış oyunu için AMD HD5450 yada Nvidia GT430 veya Intel HD4000 ile 1GB of VRAM ekran kartı gerekmektedir. 35 Gb HDD veri alanı ve 4Gb ram cihazınızda bulunması gereken diğer donanımsal özelliklerdir.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.