Ana sayfa » Destiny’nin Yeni Genişleme Paketi: Rise of Iron

Destiny’nin Yeni Genişleme Paketi: Rise of Iron

Destiny’nin sıradaki gelecek olan genişleme paketinin ismi internete sızan bir posterle belli oldu. Sıradaki genişleme paketinin adı Rise of Iron oldu. Görsel reklamının olduğu posterin fotoğrafı ilk olarak internet sitesi Reddit’te gözüktü. Büyük ilgi gören görselin gerçek olup olmadığı internet sitesinde tartışıldı. Görselin çıkması üzerine yapılan yorumlardan sonra gözler daha güvenilir kaynaklara çevrildi. Oyunun yapımcılarıyla bağlantılı olan sitelerin yeni çıkan paketi onaylaması üzerine yeni genişleme paketi kesinlik kazandı.

destiny_rise_of_iron_expansion_leaked_poster_1-600x270

Bir Snapchat görüntüsü olarak sızan fotoğrafta oyundaki PvP etkinliği Iron Banner ile bağlantılı olan elinde alevli bir çekiçle Lord Saladin bulunmakta. Kurtlarla çevrili bir şekilde, Dünya üzerindeki yıkılmış bir duvarın yanında duruyor.

Yeni genişleme paketi, poster sızdıktan sonra Bungie ile aşina olan internet sitesi Kotaku’dan 2 kaynak tarafından doğrulandı. Sitenin onayına göre ayrıca Rise of Iron paketinin içerisinde bir çok oyuncunun Destiny’nin gelecek olan büyük genişleme paketlerinden beklediği gibi yeni bir raid olacak.

Yeni raid söylentilere göre büyük bir ihtimal bir yıl önce planlanmış fakat askıya alınmış düşmüş bir savaş lordunu konu alan House of Wolves DLC paketinin yenilenmiş bir teması olacak.

Bungie ve Activision şirketleri Destiny 2’nin yayınlanma tarihini 2017’ye alınca, Destiny için yeni bir içeriğin yayınlanacağını onaylamıştı. Yeni genişleme paketi stüdyonun yayınlama tarihlerine bakılacak olursa, büyük bir ihtimalle Eylül ayında çıkması bekleniyor.

 

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.