Takip Et
Ana sayfa » Deadpool » Deadpool Tanıtımı

Deadpool Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Deadpool, geliştiricisi High Moon Studios olan ve yayımcılığı ise Activision firması tarafından üstlenilen aksiyon macera oyunudur. Oynayabileceğiniz platformlar Microsoft Windows, Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları üzerinden oynama imkanı bulabilirsiniz.

Deadpool Hakkında

Deadpool Hakkında Kısa Bilgi verirsek; oyunun senaryosu şu şekilde ilerliyor, bir dünyadasınız ve bu dünyanın kurtarılmaya ihtiyacı vardır. Oyunda düşmanınız olan bir karakter var ve siz bu kişiyi alt etmeye çalışarak dünyayı kötülüklerden kurtarmaya çalışıyorsunuz, bu kişi Sinister’ın ta kendisidir. Dünyayı  Sinister’ın elinden kurtarmalısınız ve gerekirse uzun yollar giderek kötülüklerin önüne geçmelisiniz. Karakterimiz aslında beyin hücrelerinde zarar meydana geldiği için biraz delirmiş gibi kendi kendisi ile konuşarak ilerliyor ve sürekli iki farklı kişi varmış gibi sesler ile beraber ve bu sesler ile konuşarak oyuna devam ediyor.

Oyunun hikâyesinden kısaca bahsettikten sonra oyuna geçtiğimizde ilk olarak size hangi zorlukta oynamak istediğinizi soran bir zorluk seviyesi geliyor, biz bunu orta olarak seçip giriş yaptık ve devam ettiğimizde oyuna girişte bir televizyon karşısında oturmuş olarak görünüyoruz ve daha sonra sağa sola göz atarak devam ediyoruz. Oyunda çevresel eşyalar veya hayvanlarla etkileşime girebiliyoruz, örneğin ilk başlangıçta arkamızda bulunan köpeği sevebiliyoruz veya ters köşede bulunan radyoyu açabiliyoruz. Arka oda da bulunan silahlara da göz atabiliyoruz. Mutfağa giderek buzdolabında bulunan içecekleri içebiliyoruz. Bu ve buna benzer bir dolu eşya ile etkileşime girebiliyoruz. Daha sonra sizi başka bir bölüme alarak nasıl oynandığı gösteriliyor. Örneğin Q ve E tuşu ile attack yapabiliyoruz veya silah kullanarak etrafta oyunu öğretmesi için gelen adamları öldürebilir veya elinizde bulunan kılıç ile comboları öğrenebilirsiniz.

Sağ üst köşede DP Points bulunmakta bu puan ile silahlarınızı geliştirebilir veya karakterin kendi güçlerini daha iyi seviyeye getirebilirsiniz. Sol köşede ise can, silahlar ve özel güçlerde kullanılmak için Momentum barı bulunmaktadır. Bu bar dolduğu zaman size ait özel güçleri kullanarak örneğin yüksek bir yerden düştüğünüzde canınız gitmesini önleyebilirsiniz.

Oynanacak Oyunlar olarak tavsiye ettiğimiz bir oyun olduğunu unutmadan sizlerle paylaşalım. Deliliğe vurmuş ve kendi içinde ikinci bir kişiliği olan bir karakterle oynamak güzel olacaktır diye düşünüyoruz. Oyunu satın almak istiyorsanız linke tıklamanız yeterlidir.

Deadpool Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/ 8

İşlemci: İntel Core 2Duo 2,66 ghz veya AMD Phenom X3-8750

Ram: En az 2 GB

Ekran Kartı: GeForce 8800GT 512 MB Ram veya Readon HD4850

HDD boş alan: 7 GB

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.