Takip Et
Ana sayfa » Dağ Zombileri » Dağ Zombileri Tanıtımı

Dağ Zombileri Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Oynanacak Oyunlar olarak sizin için Türk yapımı olan bu mobil oyunu inceledik. Bildiğiniz tüm mobil aksiyon ve strateji oyunlarını unutun. Benzersiz bir aksiyon ve strateji oyunu sizleri bekliyor! Dünya’nın en cesur, en kahraman özel birliklerinden oluşan takımını topla. Tarihin en azılı zombilerine, Dağ Zombileri’ne karşı korkusuzca stratejik saldırılar planla ve saldırıya geç!

Değerli okurlar ve sevgili mobil oyun tutkunları, bu makalemizde sizleri, gelmiş geçmiş en aksiyonlu savaşların yaşandığı bir mobil oyunun, savaş sahalarına götüreceğiz. Tarboosh Games firmasının en tecrübeli ve en yetenekli ekibinin özgün ve benzersiz fikirleriyle ortaya çıkan Dağ Zombileri oyununu gelin birlikte inceleyelim;

İlk ve Tek Türkçe İçerikli Benzersiz Zombi Oyunu;

Bir Türk firmasının çıkarttığı ilk ve tek Türkçe içeriğe sahip harp oyunu olma hususiyetini taşıyor. Menüsünden, yönergelerine kadar Türkçe olup, oyunun İngilizce ve Arapça versiyonları da bulunuyor. Tarboosh Games’in elinden çıkan yüzde yüz orijinal fikirleriyle donatılmış sürükleyici bir aksiyon ve strateji oyunu, yani Dağ Zombileri’nin henüz yeni olmasına rağmen 10,000’i aşkın kullanıcısı mevcut. Bunun yanında 200’e yakın derecelendirmenin yüzdelik değerlendirmesini alırsak 98’i “5 yıldız” ve 60’a yakın yapıcı değerlendirme almış durumda.

Oldukça fazla bölüm ve geniş konsept;

Geniş içeriğiyle, henüz şimdiden arcade ve aksiyon oyunlarının elde edeceği uç nokta Dağ Zombileri oyunu gibi görünüyor. Zaten, aldığı değerlendirmeler ve pozitif yorumlar da bu iddia’yı kanıtlayacak kalitede. Oyun içerisinde birbirinden değişik 4 birlik bulunuyor; Bordo Bereli, Özel Harekât, Çevik Kuvvet ve Sat Komandosu. AyrıcaDüzinelerce türü bulunan Dağ Zombileri… Bunlarla savaşmak içinse strateji dolu silahlar bulunuyor. Elektroşoktan bazukaya, barikatlardan mayınlara kadar onlarca mühimmat kahramanları için bekliyor. 200’den fazla heyecanla dolu bölümü mevcut olan oyunda, birbirinden stratejik 150’den fazla heyecan dolu misyon, kullanıcılarını arıyor. Aynı zamanda oyunun Facebook seçeneği ile birlikte, kullanıcılar, arkadaşlarıyla mücadele etme şansını yakalıyor. Oyunumuzun android platformlarda bulunmasının yanı sıra İOS cihazlar için de sürümleri var tabi her biri farklı ekran çözünürlüklerine sahip.

Dağ Zombilerini seviyorsanız sizde paylaşarak Türk yapımcılara destek olabilirsiniz!

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.