Takip Et
Ana sayfa » Crush Online » Crush Online Tanıtımı

Crush Online Tanıtımı

Crush Online, geliştiricisi Jolylmpact olan ve yayımcılığını ise Avrupa’da GAMESinFLAMES firması tarafından, Türkiye’de ise Super Mad Games firmasının üstlenmiş olduğu aksiyon, strateji, çok oyunculu ve ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunulmuş bir oyun olarak karşınızda. Oyun Türkiye’de henüz kapalı betaya yeni başlayacağı için şimdiden yerinizi ayırtmalısınız.

Crush Online Hakkında

MOBA ağırlıklı ve bu tarzda savaşları içeren daha çok PVP yapıya sahip yeni bir MMO oyunu olduğunu baştan söylemeliyiz. Hızlı ve bir o kadarda aksiyon dolu bir oyun yapısına sahip olması yanında takım halinde hareket etmenizin de önemli olduğu bir oyun, aynı zamanda Crush Online guild savaşları, kale savaşları ve diplomasi gibi birçok özelliğin yer aldığını görüyoruz. Oyun arayüz ve grafiksel açıdan da üzerinde uzun süre çalışılmış ve oyuncuyu mutlu edecek derecede bir yapıda hazırlanmış durumda. Ayrıca Türk oyuncuları sevindirecek diğer bir durum ise oyunun Türkçe seçeneğinin bulunmasıdır.

Oyunda 3 ulus bulunuyor ve bu gruplar tüm uluslara gücünü göstermek ve aynı zamanda da büyük bir servet kazanma peşindeler. Bu gücü geliştirmenin yolu ise topları genişletmekten geçiyor. İşte tamda bu noktada takım olarak tüm toprakları ele geçirme çabası içerisinde olacaksınız, bu sayede kimin güçlü olduğunu tüm uluslar görecektir.

Eğer PVP oyunları seviyorsanız denemeniz gereken bir oyun olmuş diyebiliriz. Özellikle Türk oyuncuların bu yapıdaki bir oyunu çok seveceğini biliyoruz. Kısacası destansı bir savaş istiyorsanız denemeniz gereken bir oyun.

Crush Online Sistem Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows XP veya daha üstü

İşlemci: 2.0 ghz veya daha üstü

Ram: 1 GB veya daha üstü

Ekran kartı: DirectX 10 destekleyen bir ekran kartı

HDD: En az 1 GB boş alan

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows XP veya daha üstü

İşlemci 2.4 GHz veya daha üstü

Ram: 2 GB

DirectX: Sürüm 11

Ekran kartı: DirectX 10 destekleyen bir ekran kartı

HDD: En az 1 GB boş alan

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.