Takip Et
Ana sayfa » Counter Strike Global Offensive » Counter Strike Global Offensive Tanıtımı

Counter Strike Global Offensive Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Yılların eskitemediği oyun Counter Strike’ın en son oyunu olan Counter Strike Global Offensive Steam üzerinde en çok oynananlar listesinde sürekli olarak ilk 3 sıra arasında tutunabilmeyi başarıyor. Eski Counter Strike oyunlarına göre grafiksel olarak daha gelişmiş olan CS:GO ayrıca oyuna eklenen silah skinleri, değişen harita yapıları ve mücadele ortamının artması ile eski Counter Strike oyunlarına göre kendini bir hayli geliştirmiş vaziyette.

Counter Strike Global Offensive Hakkında

Oyunun sistemi eski, hemen hemen hepimizin bildiği Counter-Strike oyunlarından farklı değil. Bomba İmha Görevi ve Rehine Kurtarma olarak iki ayrı türe ayrılan mücadeleci modları ve Terrorist / Counter Terrorist olarak iki ayrı taraf arasındaki mücadele ile eski sistemini devam ettiriyor. Eski Counter-Strike oyunlarından farklı olarak CS:GO’ya eklenen Rank sistemi ve 5vs5 Competitive Matchmaking modu ile oyun daha çekişmeli bir hal aldı. Artık 5 kişilik bir takım halinde maximum 30 round ve en fazla 90 dakika süren bir oyunda takım çalışması ile daha ciddi bir atmosferde, çekişmeli maçlar gerçekleşiyor. Ayrıca bu maçların bir amaç uğruna yapılması da oyunculara ayrı bir tatmin duygusu sağlıyor. Maçı kazanan taraf mevcut rankında yükselme şansı elde ederken kaybeden taraf bir alt rank’a düşme riskiyle karşı karşıya geliyor. Haliyle oyun sonunda sevinmek de var, üzülmek de. Bu hırs ile oynanan maçlar sonunda hoş dostluklar edinmek de var, yenilgiyi kaldıramayıp sinirlenen insanlar ile kavga etmek de. Ama siz sakin olmayı unutmayın bizden size öneri.

5v5 Competitive Matchmaking dışında eski Counter-Strike oyunlarındaki eğlence amaçlı modlar da unutulmamış. İsterseniz Deathmatch, Gungame gibi modları matchmaking sistemi ile bulup oynayabilirsiniz. İsterseniz de public serverlarda bunny hop, surf veya zombie modlarını oynayabilir, çekişmeli ortamdansa sakin ve eğlenceli ortamları tercih ederek eğlenebilirsiniz. Oyunun tam Türkçe desteği sayesinde(Dublajlar hariç) oyun modlarını anlamada bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Her modun açıklaması oyun içerisinde mevcut. Deathrun, Jailbreak gibi daha saymakla bitmeyecek bir çok fan yapımı modu da içinde barındıran oyunda eğlenmek için bir yol bulmak her zaman mümkün. Hatta oyun içi skinleri ticarete döküp takas yapa yapa para bile kazanabilirsiniz. Oyunda ne yapacağınızın seçimi size kalmış bir şey.

İster akıl oyunları ile rakibinizi alt etmek için oynayın, ister iyi aim kontrolü ile çatışmada üstün taraf olarak çıkmak üzerine. İster eğlenceli oyun modlarında çekişmeden ve gergin ortamlardan uzak yerlerde gülüp eğlenmeye bakın, ister kafanızı dinlendirebileceğiniz surf, bunnyhop tarzı modlarda sakince takılın. Siz içerisinde her ne yapmayı seçerseniz seçin sizi oynarken saatlerce başında tutacak, oynadıkça daha çok oynama isteği uyandıracak olan, sıkılmadan oynanacak oyunlar arasında yer almakta CS:GO. Eğer uzun süre boyunca vakit öldürebileceğiniz bir oyun arıyorsanız ve tek bir oyunda farklı farklı içerikler bulmak istiyorsanız buyrun tam sizlik oyun.

Counter Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri

Counter Strike Global Offensive sistem gereksinimleri minimum düzeyde aşağıdaki gibi olması gerekmektedir.

İşletim Sistemi: Win XP 32bit

İşlemci: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ işlemci ya da Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz

Gerekli HDD Veri: 7.6 GB

Ram: 1 GB

Ekran Kartı: AMD Raedon HD 6450 ya da Nvidia GeForce GT 420

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

4 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.