Takip Et
Ana sayfa » Çöl Savaşı » Çöl Savaşı Tanıtımı

Çöl Savaşı Tanıtımı

Çöl Savaşı Tanıtımı

Android ve IOS platformunda oynama olanağı sağlayan Çöl Savaşı, dev oyun şirketlerinden olan I Got Games’in popüler strateji oyunudur. Kurulan yerleşkede çölü ve çölünüzü koruyacak ; yeri geldiğinde rakip çöllere saldırıp size ganimet kazandıracak kahramanları geliştirmek amacıyla çölünüzü büyütmeyi sağlayan bir oyundur. Yaklaşık 1 yıldır severek oynanan oyunun her geçen gün popülerliği artmaktadır. Oyun içerisinde global sunucunun yanı sıra Türkiye dahil başka sunucular da bulunmaktadır. Heyecan, strateji ve zengin ödül içeriklerine sahip olan oyun mobil savaş ve strateji oyunları içerisinde bilinen ve rağbet gören bir oyundur. Oyun grafikleri ve ses efektleri özellikle Türk kullanıcısını tatmin edecek şekilde tasarlanmıştır. Oyun oynarken bir yandan heyecanın doruklarına çıkarken bir yandan da stratejinizi uygulayarak savaşı kazanmak için mücadele verirsiniz. Rakip çöllere saldırarak elde ettiğiniz ganimetlerle ve zindanlara katılarak hem çöldeki binalarınızı hem de kahramanlarınızı yükselterek diğer oyunculara üstünlük sağlayabilirsiniz. Çöl Savaşı Tanıtımı ve daha fazlası için okumaya devam et!

Çöl Savaşı adlı oyunu çalıştırabilmek için Android platformunda en az Android 2.3 ve IOS platformunda en az IOS 8.0 sistemine sahip olan bir cihaz kullanmalısınız. Oyunu tabletlerden oynayabilmeniz mümkündür. Az derece şiddet unsurları içeren oyuna 9 yaş sınırlaması getirilmiştir. Bu yüzden 9 yaş altındaki çocukların oynaması için oyun uygun görülmemiştir. Çöl Savaşı tamamen ücretsiz bir oyun olup, oyun içerisinde gereksiz reklamları barındırmayan oyun çeşidi olması sebebiyle diğer strateji oyunlarından bir adım öne çıkıyor. Dilerseniz oyun içindeki mağaza bölümünden ücretli bir şekilde elmas alıp diğer oyunculardan daha hızlı gelişebilirsiniz.

Oyun ile ilgili detaylı bilgi almak ve oyunun nasıl oynandığını öğrenmek isteyen kişiler internet üzerinden oyun hakkında araştırmalar yaparak hem oyun analizlerini inceleyebilir hem de videolu anlatımlar ile oyun hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirler. Özellikle YouTube ve oyun forumunda oyun ile ilgili bulunan analiz videolarını izleyerek yapılan bilgi paylaşımı sayesinde oyun içerisinde kullanabileceğiniz stratejiler geliştirebilir ve oyunun diğer kullanıcıları ile karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.