Ana sayfa » Çöl Savaşı Promo Kod Etkinliği

Çöl Savaşı Promo Kod Etkinliği

Oynanacak Oyunlar Çöl Savaşı Promo Kod ile bir adım önde başla!

IGG: I Got Games ve Oynanacak Oyunlar’ın sponsorluğu sonucunda Oynanacak Oyunlar takipçilerine özel Çöl Savaşı Promo Kod etkinliği burada! Elde edeceğiniz promosyon kodu ile oyuna, diğer oyunculardan bir sıfır önde başlayacaksınız!

Promo Kod İçeriğinde;

  • 300 Mücevher,
  • 3x Svy 3 Su Paketi,
  • 5x Svy 3 Onur Rozeti paketi,
  • Kristal Terör kahraman kartı,
  • 1x Svy 1 Kret Set Paketi,
  • 5x Svy 2 Su Paketi

Birbirinden güzel bu hediyeler ile size özel promosyon kodu sayesinde, oyuna bol eşyalar eşliğinde başlayıp, zorlanmadan kudretinizi yükseltebileceksiniz. Özellikle Efsane Kahramanlardan olan Kristal Terör ile gücünüze güç katarak çölünüzü savunabileceksiniz.

Çöl Savaşı Promo Kod Nasıl Kullanılır?

Etkinlik, 22 Nisan – 22 Mayıs 2017 tarihleri arasında devam edecektir. Toplamda 250 adet promosyon kodu bulunmaktadır. Her kod tek kullanımlıktır ve farklı kodlar aynı hesapta iki defa kullanılamaz. Size özel Çöl Savaşı Promo Kod anahtarını temin ettikten sonra oyun içerisinde etkinlikler bölümünden “Oynanacak Oyunlar Kodu” sayfasında kullanabilirsiniz. Etkinlik IOS ve Android platformlarında geçerlidir.

Çöl Savaşı iOS sürümü için buraya, Android sürümü için ise buraya tıklayabilirsin!


Bu oyun için kod/anahtar tükendi.
World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.