Clash Royale Tanıtımı

Clash Royale

Android IOS
7.2

OYLAR

Clash Royale Tanıtımı

Tanıtımı

Supercell’in Yeni Oyunu Clash Royale Tanıtımı Sizlerle!

Clash Royale Supercell firması tarafından geliştirilip dağıtılan bir strateji video oyunudur. IOS ve Android için 2 Mart 2016 tarihinden resmi olarak yayınlanmıştır. Clash Royale çevrim içi oyunculara karşı oynayabileceğiniz, online bir strateji oyunudur. ABD üzerinde en çok indirilen oyun listesine girmeyi başaran oyunun dünya çapında 50 milyona yaklaşan bir hayran kitlesi bulunmakta.

Clash Royale Tanıtımı Hakkında Bilgi

Clash Royale oyununu hiç oynamamış, fakat oynamayı düşünen Clash of Clans hayranlarına birde iyi haberimiz var. Clash of Clans oyunundan yakından tandığımız bir çok oyun karakteri yine bu oyun içerisinde mevcut. Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Clash Royale, karşılıklı düello ve kule savunmasını baz alarak gerçekleşmekte.

Clash Royale oyunu içerisinde toplamda dokuz adet karşılıklı duello yapabileceğiniz arena bulunmaktadır. Bunlar Training Arena, Goblin Stadium, Bone Pit, P.E.K.K.A’s Playhouse, Barbarian Bowl, Spell Valley, Builder’s Workshop, Royal Arena ve Legendary Arena’dır. Her arenada özeliğine göre değişik türden kartlar kullanılmaktadır. Yani bir arenada kullanabildiğiniz oyuncu kart türlerinden bir tanesi diğer bir arenada kullanamayabilirsiniz. Bu şekilde her arenanın kendine has bir taktiği ve savaşçı ruhu bulunmaktadır.  Oyun içerisinde Supercell’in diğer oyunlarında olduğu gibi kendi grubunuzu kurabilir yada başka savaş gruplarına katılabilirsiniz.

Clash Royale oyunun mantığı karşılıklı olarak rakip kuleyi yok etmek yada maksimum zararı vermeyi hedeflemektedir. Rakibinize karşı seçeceğiniz saldırı kartları sayesinde rakibinize karşı saldırıya geçebilir yada savunma yapabilirsiniz. Oyun içerisindeki kartlar 4 ayrı başlık altında toplanmaktadır. Ender, Destansı, Sıradan ve Efsanevi baslıkları altında toplamda 23 adet geliştirebileceğiniz karakter kartı bulunmaktadır. Rakibinize karşı alacağınız herhangi bir zafer sonunda kazandığınız sandık sayesinde, ödül alarak mevcut kartlarınızın seviyesini de geliştirebilirsiniz.

Clash Royale Oyununu İndir

Android için tıklayınız.

IOS için tıklayınız.

Clash Royale oyununu indirmeniz için IOS yada Android işletim sistemli bir telefonunuz olması gerekiyor. En yaygın olarak bilinen ve kullanılan Android telefonlar için işletim sisteminizin versiyonu en düşük Android  4.0.3 olması gerekiyor. Şuan için Clash Royale oyununu 1, 2, 3 sürümü ile Android ve APP Store’dan indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Sizlerde Supercell oyunlarının bağımlısıysanız, OynanacakOyunlar ekibi olarak bu oyunu da tereddütsüz bir şekilde sizlere önermekteyiz.

Şifremi Unuttum