Takip Et
Ana sayfa » Clash of Lords 2 » Clash of Lords 2 Tanıtımı

Clash of Lords 2 Tanıtımı

Android strateji oyunları ilgi duyan oyunları ile uğraşmaktan zevk alan oyun severlere hitap eden bir oyun olan Clash of Lords 2, kurulan yerleşkede köyü  ve kahraman geliştirmek amacıyla yerleşkeye büyütmeye çalışmayı bir yandan da düşmanlar ile savaşırken harika vakit geçirmeyi sağlayan bir oyun. Çok sayıda kullanıcısı olan oyun her geçen gün popülerliğini arttırıyor. 2 yıl civarı bir süredir oynanmakta olan oyun her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır oyun içerisinde global sunucunun yanı sıra başka ülkelere ait sunucular da bulunmaktadır. Heyecan, strateji ve zengin ödül içeriklerine sahip olan oyun mobil savaş ve strateji oyunları içerisinde bilinen ve rağbet gören bir oyundur. Oyun grafikleri pek üst düzey kalitede olmasa da diğer mobil savaş oyunlarından aşağı kalır bir yanı bulunmamaktadır. Oyun oynarken bir yandan heyecanın doruklarına çıkarken bir yandan da stratejinizi uygulayarak savaşı kazanmak için mücadele verirsiniz. Savaş ganimetleri ve yer altı kaynakları ile köyünüzü büyütebilir ve köydeki binaları yükseltebilirsiniz. Clash of Lords 2 Tanıtımı ve detayları için okumaya devam edin!

Clash of Lords 2 adlı oyuna çalıştırabilmek için en az Android 2.3 sistemine sahip bir cihaz kullanmalısınız. Clash of Lords 2 adlı oyunu Türkçe oynamak isteyenler için, oyun Türkçe server seçeneğine sahiptir.  Oyunu İngilizce oynamak isteyenler için de ayrı bir server seçeneği tercih edilebilmektedir. Hafif şiddet unsurları içeren oyuna 7 yaş sınırlaması getirilmiştir. Bu yüzden 7 yaş altındaki çocukların oynaması için oyun uygun görülmemiştir. Clash Of Lords 2 ücretsiz bir oyun olup reklam içermemektedir. Oyun içindeki mağaza bölümünden ücretli bir şekilde altın ve zümrüt satın alınabilmektedir.

Oyun ile ilgili detaylı bilgi almak ve oyunun nasıl oynandığını öğrenmek isteyen kişiler internet üzerinden oyun hakkında araştırmalar yaparak hem oyun analizlerini inceleyebilir hem de videolu anlatımlar ile oyun hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirler. Özellikle YouTube’da oyun ile ilgili bulunan analiz videolarını izleyerek yapılan bilgi paylaşımı sayesinde oyun içerisinde kullanabileceğiniz stratejiler geliştirebilir ve oyunun diğer kullanıcıları ile karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Clash of Lords 2 Tanıtımı sonrasında promosyon kodu kalıp kalmadığını kontrol etmek için kodlar bölümümüzü ziyaret et!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.