Ana sayfa » Clash of Lords 2 Promo Kod Etkinliği

Clash of Lords 2 Promo Kod Etkinliği

Mobil oyun dendiğinde akla gelen lider firmalardan birisi olan IGG: I Got Games’in yayımcılığı ve yapımcılığını üstlendiği “clash” oyunu olan Clash of Lords 2 için birbirinden güzel başlangıç hediyeleri ile dolu olan Clash of Lords 2 Promo Kod dağıtımı başladı!

İçeriğinde 300 elmas, 150 mutajen, 500 yüzük, ve 25 acemi exp yumurtası bulunan 250 sana özel promosyon kodundan birini almak için sayfanın altına doğru ilerlemeye devam et!

Clash of Lords 2 Promo Kod Nasıl Kullanılır?

Etkinlik bugün, 13 Nisan 2017 tarihinde başlayıp 13 Mayıs 2017’e kadar devam edecektir. Size özel Clash of Lords 2 Promo Kod anahtarını temin ettikten sonra oyun içerisinde etkinlikler bölümünden “Oynanacak Oyunlar Kodu” sayfasında kullanabilirsiniz. Etkinlik sadece Android sunucusu oyuncuları için geçerlidir.

Her kod tek kullanımlıktır ve farklı kodlar aynı hesapta iki defa kullanılamaz. Clash of Lords 2 iOS sürümü için buraya, Android sürümü için ise buraya tıklayabilirsin!


Bu oyun için kod/anahtar tükendi.
World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 1

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.