Takip Et
Ana sayfa » Clash of Clans » Clash of Clans Tanıtımı

Clash of Clans Tanıtımı

Clash of Clans Tanıtımı Hakkında

Clash of Clans mobil platformda Supercell tarafından 2012 yılında piyasaya sürülmüştür. App Store ve Google Play’de ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Clash of Clans çevrimiçi strateji oyunu sınıfında kısa sürede büyük bir kitleye ulaşmış olup rekor kırmış bir oyundur.

Oyunda saldırı, savunma ve klan savaşları detayları göze çarpıyor. Klan savaşları maksimum 50v50 şeklindedir ve beraberlik durumunda yıkım oranına bakılarak kazanan takım belirlenir. Oyunda savunma yapmak en az saldırı geliştirmek kadar önemlidir. Askeri kışlanızı geliştirerek yeni askerler açabilir ve askerleri iksir kazanımıyla seviye yükseltebilirsiniz. Savunma ise duvar ve çeşitli silahlardan oluşmaktadır. Savunmanızı ise gold kazanamıyla geliştirebilirsiniz.

Köyünüze ağaç, taş, kütük vb. engeller gelecektir. Bu engelleri kaldırarak ‘’gem’’ kazanabilirsiniz. Gem oyun içinde birçok alanda kullanılabilir. Altın ve iksir alabilme, inşaatçı alabilme ve inşaatı bitirme gibi durumlar da harcayabilirsiniz.

Yapılan savaşlar ile beraber ganimet; yani altın, iksir ve kara iksir kazanabiliyorsunuz. Ayrıca kazanım oranına göre galibiyet bonusu kazanabilirsiniz. Galibiyet durumun da kupa kazanırsınız. Kazandığınız kupalar ile liglere yerleşebilirsiniz. Klan savaşlarına katılarak klan seviyesini yükseltebilir klan da yönetici tarafından rütbe ile ödüllendirilebilir ya da kendi klanınızın lideri olabilirsiniz!

İlerleyen zamanlarda geniş bir inceleme yazısıyla tüm detayları sizlerle Oynanacak Oyunlar farkıyla paylaşılacaktır. Askerler, kahramanlar, büyüler, seviyeler, ligler ve daha fazlası kısa süre içinde inceleme yazısıyla sizlerle olacak!

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.