Takip Et
Ana sayfa » Castle Clash » Castle Clash Tanıtımı

Castle Clash Tanıtımı

Castle Clash Tanıtımı Hakkında

Castle Clash, IGG’nin 2013 yılında piyasa sürdüğünden bu yana kullanıcılar tarafından çokça rağbet gören strateji oyunlarının başında gelmektedir. Oyun köy kurup savaşma mantığı üzerine kurulmuş bir oyundur. Buraya kadar alıştığımız ve birçoğumuzun benzerlerini oynadığı bir oyun olsa da, oyunun kahraman geliştirme üzerine kurulması ve bol etkinlikli olmasına, bi rde ayrıntılardaki kalite eklendiğinde kendini klişe köy oyunlarından ayrı bir sayfa açtırmayı çok rahat bir şekilde başarıyor. Castle Clash Tanıtımı ve detayları sizlerle!

Oyunun birçok ülkeye özgü serverleri ve dili mevcuttur. Ülkemize özgü server olması ve Türkçe oynayabilmemize olanak sağlaması ise artılarından sadece bir tanesi! Diğer bir artısı ise oyunu her ay yapılan güncellemelerle ve yeniliklere aktif tutarak oyuncuların oyunu sıkılmadan oynamasına olanak sağlıyor.

Castle Clash Nasıl Oynanır

Oyunda kahramanların sıradan, elit ve efsanevi olmak üzere 3 çeşit olarak karşımıza çıkıyor. Peki bu kahramanları nasıl elde edeceğiz? İşte burada devreye şans faktörü giriyor. Oyunda elde ettiğimiz elmaslar ile kahraman denemesi yaparak bu kahraman çeşitlerini elde etmeye çalışıyoruz. Elde ettiğimiz kahramanlara level aldırarak, yetilerini yükselterek ve evrimleştirerek çok daha güçlü hale getirmeyi hedefliyoruz.

Oyunda her kahramanın kendine özgü sabit bir yetisi ve birde değiştirilebilir yetisi vardır. Buna birde ‘kret’ adında 3. yeti diyebileceğimiz bir özellik ekleyebiliyoruz. Yani ilk bakışta aynı görünen iki kahraman kullanılan yeti ve kret ile bambaşka performanslara sahip kahramanlar çıkabiliyor. Oyun, hangi kahramanları bir arada kullandığımıza bağlı olarak çeşitli kombinasyonlar oluşturabilmeyi mümkün kılıyor. Ayrıca oyunda kahramanlara eşlik eden petleri ve çok kullanılmasa da kahramanların ordularını görebilmekteyiz.

Castle Clash adlı oyunu çalıştırabilmek için Android platformunda en az Android 2.3 ve IOS platformunda en az IOS 6.0 sistemine sahip olan bir cihaz kullanmalısınız. Oyunu tabletlerden oynayabilirsiniz. Az derece şiddet unsurları içeren oyuna 9 yaş sınırlaması getirilmiştir. Bu yüzden 9 yaş altındaki çocukların oynaması için oyun uygun görülmemiştir.

Oyun hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak için Youtube’daki analiz videolarını ve Resmi Türkçe Forumunu ziyaret etmeyi unutmayın!

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.