Ana sayfa » Call of Duty’nin yeni oyunu uzayda mı geçecek?

Call of Duty’nin yeni oyunu uzayda mı geçecek?

Call of Duty’nin yeni oyunu uzayda mı geçecek? İşte bu sorunuzu yanıtlıyoruz!

Yeni çıkması beklenen CoD serisinin son oyunu kendini uzayda gösterecek. Önümüzdeki ay çıkması beklenen Call of Duty oyununun yeni versiyonunun geliştirici firması ise Infinity Ward olacak.

call_of_duty_ghosts_space-600x320
Treyarch’ın 2012 senesinde el attığı ve Activision tarafından piyasaya sürülen Call of Duty: Black Ops II ile ilk defa geleceği konu alan ve teknolojinin ön plan olduğu savaşları işleyen Call of Duty serisi, 2013 senesinde tekrardan Infinity Ward öncülüğünde geliştirilen Call of Duty: Ghosts ile teknojiyi ve kurguyu bir adım öteye taşımıştı.

2014 senesinde çıkartılan Call of Duty: Advanced Warfare tamamen Sledgehammer Games tarafından geliştirilmiş olup, yakın gelecekte olabilecek teknolojik savaşları başarılı bir şekilde kurgulamıştı. 2015 yılındaki Call of Duty: Black Ops III ile artık insana ihtiyaç olmayan savaşlara dönüş yaparak bir sonraki seri hakkında aslında bizlere ipucu sunmuştu. Modern savaş tarihini konu alarak çıkış yapan oyun daha sonra kendini geliştirmiş ve her seferinde teknolojik olarak kurgu ve oyun atmosferini bir adım ileriye taşımıştı.
maxresdefault
Black Ops III ve Advanced Warfare ile beraber 2060’lı yıllara ilerleyen serinin son oyunu, söylentilere göre daha da uzak gelecekte geçmesi planlanıyor, oyunu tamamen bilim kurgu oyununa çevireceğini düşündüğümüz bu fikrin, CoD serisinin son oyunu olacağını düşünüyoruz. Ayrıca zaman dilimi olarak ise 22. ya da 23. yüzyılda geçecek olan oyun hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı. Gelecek oyunun tamamen uzayda geçmesi ve birbirinden değişik sürprizlerle dolu olayları konu alması bekleniyor.

Gelecek olan Call of Duty’nin, Kasım 2016 gibi PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alması bekleniyor.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.