Ana sayfa » Call Of Duty Zombi Modunda Keşfedilmemiş Gizemler Var

Call Of Duty Zombi Modunda Keşfedilmemiş Gizemler Var

Oyun severlerin en çok sevdiği FPS oyunu serilerinden birisi olan Call of Duty, son oyunlarıyla beraber çizgisinden sapmaya başladı ve yalnızca satışa odaklı çalışmalara yoğunlaştı. Efsane olmuş serinin çizgisini koruduğu zaman  geliştirdiği oyunlardan birisi olan Call of Duty World at War yani Call of Duty zombi moduyla tanınmış ve bu modun tanınmasında  en çok desteği bulunan oyunlardan birisi. Call of Duty World at War oyunun geliştiricileri arasında bulunan Treyarch’ın içeriğinde çalışan Jason Blundell adlı oyun geliştiricisi, ünlü oyunun zombi modunda hala bilinmeyen gizemlerin saklı olduğunu ifade etti.

Yabancı bir haber sitesi ile yaptığı röportaj sırasında oyun ile ilgili konuşan ve bazı bilgiler veren Jason Blundell, World at War’da bulunan çoğu gizemin keşfedildiğini yalnız hala fark edilmemiş olanların da bulunduğunu açıkladı. Bu gizemler ile ilgili ipuçları veren Jason Blundell Oyuncular ekrana gelen tuşlara basarak gizemleri bulabileceklerini düşünüyorlar fakat mekanizma böyle çalışmıyor. Eğer bir gizem bulmak istiyorsanız o zaman etrafınıza dikkatli bir biçimde bakmanız ve gördüğünüz şeyleri deşifre etmeniz gerekiyor biçiminde açıklama yaptı.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.