Ana sayfa » Call of Duty WWII Kapalı Betası ‘na Nasıl Katılabilirim?

Call of Duty WWII Kapalı Betası ‘na Nasıl Katılabilirim?

Call of Duty WWII Kapalı Betası ‘na Nasıl Katılabilirim? Kapalı Beta ne zaman düzenlenecek?

Call of Duty: WWII çıkış yapmadan önce oyuncular için düzenleyeceği kapalı betaya nasıl katılabileceğiniz konusunda bilgiler paylaşmak istedik.

Call of Duty: WWII ‘nin kapalı beta süreci oyun yayınlanmadan iki hafta önce düzenlenecek. Bu kapalı betanın ilk aşaması 25 Ağustos 2017 tarihinde Playstation 4 oyuncuları için başlayacak. Düzenlenen ilk aşama kapalı beta 28 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek. İkinci beta aşaması ise 1 Eylül 2017 tarihinde hem Playstation 4 hemde XBox One oyuncuları için düzenlenecek ve 4 Eylül 2017 tarihinde sona erecek. Tabii bu kapalı beta süreçlerine katılmak için oyunu ön sipariş ile satın almış olmanız gerekiyor.

Call of Duty: WWII Kapalı Betana

Oyunu kutulu şekilde ön sipariş verdim betaya nasıl katılabilirim?

Oyunu resmi dijital mağazalardan satın almışsanız  kapalı betaya doğrudan katılıp beta dosyaları indirebileceksiniz. Ancak oyunu kutulu bir şekilde satın almış iseniz betaya katılmak için size bir kod verilmesi gerekmektedir. Bu kodu satın aldığınız yerin size bildirmesi gerekmektedir. Ancak size kod ulaşmadıysa satın aldığınız yer ile iletişime geçebilirsiniz. Betanın bu şekilde kod olarak verilmesi daha önce diğer oyunlarda da olduğu gibi beta anahtarlarının internet ortamında satıldığını düşünürsek muhtemelen Call of Duty: WWII içinde geçerli olabilir. Ancak bu şekilde satın alım ne kadar güvenilir olacağı siz oyunculara kalmış bir konu.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 1

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.