Ana sayfa » Call Of Duty: WWII Kapalı Betası Duyuruldu

Call Of Duty: WWII Kapalı Betası Duyuruldu

Sledgehammer Games tarafından yapılan açıklamaya göre Call Of Duty: WWII için kapalı beta tarihleri ve içerikleri netlik kazandı. Açıklamaya göre XBox One ve PlayStation 4 için iki defa kepalı beta testi düzenlenecek. Oyunun ilk kapalı beta testi 25 – 28 Ağustos tarihlerinde Playstation 4 için düzenlenecek. İkinci kapalı beta testleri ise 1 – 4 Eylül tarihleri arasında Playstation 4 ve Xbox One için düzenlenecek. Oyunu ön sipariş ile satın almışsanız kapalı betaya katılabileceksiniz.

Yapılan açıklamayla birlikte oyunun kapalı beta içeriğide belli oldu. Sledgehammer Games tarafından yapılan duyuruya göre kapalı betada bizleri 3 adet harita bekliyor olacak. Bunlar Gibraltar (Cebelitarık), Pointe Du Hoc ve Ardennes (Ardenler). Ayrıca geliştirici ekip tarafından yapılan açıklama kapalı betanın ilerleyen zamanlarında bizlere farklı haritalar sunabileceklerini belirtiyorlar. Kapalı betada Domination, Hardpoint ve Team Deathmatch haricinde War modu da bizlere sunulan bir yenilik olacak.

Oyun için daha önce yapılan açıklamalarda oyunda Creat A Class sisteminin yerine gelen Divisions sistemini kapalı beta ile oyun içerisinde deneme imkanımız olacak. Bu sistem ile oyunda kullanabileceğimiz Mountain, Expeditionary, Armored, Airborne ve İnfantry birliklerini belirli bir seviyeye kadar kullanabileceğiz. Ancak kapalı beta süresince bu birliklerin son seviyesini göremeyeceğiz.

Sledgehammer Games yaptığı açıklama yapılan bu beta testinin oyunu geliştirmeye yönelik olduğunu ve oyuncuların beta testi sırasında karşılaşmış oldukları sorunları kendilerine bildirmelerini de belirtti.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

4 1

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.