Takip Et
Ana sayfa » Call of Duty Strike Team » Call of Duty Strike Team Tanıtımı

Call of Duty Strike Team Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Call of Duty Strike Team, Activison Blizzard tarafından yayınlanan ve The Blast Furnace tarafından geliştirilen ve 5 Eylül 2013 tarihinden piyasaya sürülen bir Mobil savaş oyunudur.

Mobil bir oyun olmasından ziyade oyun içerisinde gerçeklik hiç abartısız farkedilmektedir. Oyunun hikayesinden kısaca bahsedecek olursak eğer; Dünyanın en güçlü devletlerinin arasında yaşanılan gerginliklerin yükseldiği 2020 yılındasınız ve bunun ile beraber ABD tanımlanamayan bir düşman ile karşı karşıyadır. First Person veya Thirt Person görüş açıları ile oynayabileceğiniz Call of Duty Strike Team oyunu içerisindeki göreviniz ABD Özel Kuvvetler Timi ile mevcut düşmanlarınıza karşı savaşlarda bulunmaktır.

Takımınız içerisinde bulunan askerlerin silahlarını ve bunun ile birlikte bir çok özelliklerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

İlk girişte ekrana dokunarak ana menüye erişebilirsiniz ve bu ekranda Challenges, Stats, Settings ve Faq bölümlerine ulaşabilirsiniz. İlk girişte sağ üst bölümde rütbeniz ve seviyeniz gözükecektir. Girişte size 500 puan verecektir ve karşınızda bulunan dünya haritasında istenilen noktaya dokunmanızın devamında açılacak olan bölümleri gösterecektir. 1. Görev olarak Europa Falls bölümünden başlayacaksınız, geçiş efektleri oyun içerisindeki görsellik, size mobil bir oyundan ziyade PC COD deneyimini yaşatacaktır. Harita başlangıcından önce klasik olarak size bölge hakkında kısaca bilgiler verilecektir bu bilgileri dinleyerek uygulamanız ve buna göre dikkatli olmanız size büyük avantaj sağlayacaktır.

İlk bölümde göreceklerinizden kısaca bahsedelim, bir hücum botu ile beraber iskeleye yaklaşacak ve çıkacaksınız. Sağ,sol, aşağı ve yukarı komutları için ekranın ilgili bölgelerine dokunmanız gerekmektedir. Düşmanınıza yavaşça yaklaşarak onu etkisiz hale getirerek ilerleyeceksiniz ve ekranda size sürekli olarak gerekli yönlendirmeler sağlanacaktır fakat dikkat etmeniz gereken bir husus düşmanlarınıza arkalarından yaklaşırken deşifre olmamanız gerekmektedir eğer deşifre olursanız ilgili bölümü tekrar oynamanız gerekebilir. Ekranın sol alt bölmesinde bulunan sekmelerden eğilebilir, nişan alabilir ve buna benzer farklı özellikleri de kullanabilirsiniz. İlerlediğiniz zaman yoğun ateş altında kalacağınız bir bölüm sizleri bekliyor olacak ve bu sırada sizin imdadınıza ağır makineli bir silah yetişecektir. İşte burada oyunun gerçekliğini görebilecek ve kendinizi o atmosferin içerisinde hissedeceksiniz.

Unutmayın düşmanlarınıza arkalarından yaklaşırken çok dikkatli olmalısınız, şimdiden başarılar dileriz.

Oynanacak Oyunlar

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.