Takip Et
Ana sayfa » Call of Duty Black Ops 3 » Call of Duty Black Ops 3 Tanıtımı

Call of Duty Black Ops 3 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Call of Duty hepimizin bildiği gibi askeri bilim kurgu türünde birinci şahıs nişancı oyunudur. Treyacrh oyun firması tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını Activision firması yapmaktadır. Serinin son oyunu olan Call of Duty Black Ops 3 6 Kasım 2015 tarihinde Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanmıştır. IW engine oyun motoru ile geliştirilen oyunu tek oyunculu ve çok oyunculu modda oynama imkânınız bulunmaktadır.

Call of Duty Black Ops 3 Oyun İçi Bilgiler

Call of Duty Black Ops 3 senaryosu 2065 yılında gerçekleşen teknolojik dünyayı ele almaktadır. Bu yeni seride genel olarak robotik bir dünyada mücadele vereceğiz. Oyunun en önemli özeliklerinden bir tanesi senaryo modunu çevrenizdeki 3 arkadaşınızla birlikte toplamda 4 kişi birlikte oynayabilecek olmanız. Black Ops 2’ye göre serinin son oyununda karakterimizi baştan aşağıya düzenleme imkânımız bulunmakta. Ayrıca haritalarda yapılan genişlemeler sayesinde oyuncuların bulundukları ortamda daha rahat hareket etmesi sağlanmış ve gerçekçilik bir kademe daha arttırılmıştır. Black Ops 3 ile birlikte oyun içi karakterinizin cinsiyeti ve görünümü dilediğiniz gibi düzenleme imkânınız bulunmakta.

Call of Duty: Black Ops 3 çoklu oyuncu modunda duvarlardan zıplama esnasında oyunculara tam silah kontrol imkânı sunmakta. Treyacrh oyun yapımcısı, Black Ops 3’ün çoklu oyun modu içerisinde 9 farklı askeri karakter ve bu karakterlere özel bir silah ya da eşsiz bir yetenek verip bizlere benzersiz bir aksiyon oyun deneyimi yaşatmakta. Geliştirilen çoklu oyuncu modu sayesinde oyuncular Black Ops askerleri ile birlikte kısa mesafelerde uçma imkânına sahip olabilecek, duvarlarda koşabilecek ve yerden hızla kayabilecek.

Call of Duty: Black Ops 3, gelişen devletlerin süper askerler yaratması ve bu askerin savaşlarını konu almaktadır. Bizlerde bu askerlerden bir tanesi olarak dünyanın çeşitli yerlerinde benzersiz görevlere katılacağız. Özelikle senaryo modu içerisinde elde edeceğiniz başarılar sayesinde çeşitli silahlar ve ödüllerde kazanabileceğinizi belirtmemizde yarar var. Özelikle sizde birçok kişinin deyimi ile “vuruyorum rakip ölmüyor” diyenlerdenseniz Black Ops 3’e eklenen “gerçekçi” modu kesinlikle denemelisiniz. Bu doğrultuda, oyun içerisinde yediğiniz tek kurşunla ölme ihtimalinizi de göz ardı etmemenizi öneriyoruz.

Call of Duty Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri

Sizlerde bir Call of Duty hayranıysanız eminiz bu seriyi oynanacak oyunlar listenize çok önceden eklemişsinizdir. Call of Duty Black Ops serisine kaldığınız yerden devam etmek için cihazınızın sistem gereksinimleri en düşük şu şekilde olmalıdır. Windows 7 işletim sistemi, 6 Gb cihaz ram kapasitesi, 1GB Nvidia GF GTX 470 / AMD Phenom 2 X4 810 2,6 Ghz ekran kartı ve minimum düzeyde İntel Core i3 işlemci olması gereken sistem özelliklerinin başında gelmektedir.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak Black Ops 3 ve daha fazlası hakkında güncel bilgiler için bizleri takip etmeye devam edin.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.