Ana sayfa » Call of Duty Black Ops III Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Black Ops III Sistem Gereksinimleri

Call of Duty İçin Black Ops III Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Black Ops III yepyeni bir senaryo ile geçtiğimiz yıl kullanıcılara sunulmuştu. Yeni senaryo önceki Black Ops III senaryolarıyla ilişkili değil. Bu yeni bir Call of Duty Black Ops macerası anlamına geliyor ve tabi yenilikler her zamanki gibi sistem gereksinimlerinin ne olduğu konusunda merak uyandırıyor. İşte sizlere Call of Duty Black Ops III Sistem Gereksinimleri ;

Treyarch tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Activision’un üstlendiği Call of Duty, dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor. Her sürümü ile oyun severlere farklı bir deneyim yaşattığını söylemek mümkün. 6 Kasım 2015 tarihinde yayınlanan Call of Duty Black Ops III PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows platformları için tasarlandı.

Call of Duty Black Ops III için oyun üreticileri bir sistem gereksinimleri tablosu yayınladı. Bir bilgisayar oyununu herhangi bir problem yaşamadan oynayabilmek için sistem gereksinimlerini dikkate almanız öneriliyor. Bu durum Call of Duty Black Ops III için de geçerli.

Black Ops III için önerilen sistem gereksinimlerinde ilk olarak işlemci geliyor. Intel Core i3-530 işlemcinin yeterli olduğu oyun için alternatif olarak AMD Phenom II X4 810 öneriliyor. Ayrıca yayınlanan tabloda oyun için minimum 6 GB RAM kapasitesinin geçerli olduğu belirtilmiş durumda. Kaliteli bir oyun deneyimi için aynı zamanda Nvidia GTX 470 ya da ATI Radeon HD 6970 ekran kartı desteği de şart. Bu özelliklerin yer almadığı bir cihaz ile oyunun keyfini çıkarmanız pek mümkün görünmüyor. Cihazınızın donanımının belirtilen özelliklerden daha yüksek olması, daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Ayrıca Call of Duty Black Ops III için önerilen ideal sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit İşletim Sistemi
  • Intel® Core ™ i3-530 2.93 GHz ya da AMD Phenom ™ II X4 @ 810 2.60 GHz İşlemci
  • 6 GB RAM
  • NVIDIA® GeForce® GTX 470 1GB  ya da  ATI Radeon ™ HD 6970 1GB Ekran Kartı
  • Versiyon 11 Direct X
  • Geniş bant İnternet Bağlantısı 0
  • DirectX Uyumlu İle Uyumlu Ses Kartı

Call Of Duty Black Ops III tanımımız için tıklayınız. 

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.