Takip Et
Ana sayfa » Cabal Online » Cabal Online Tanıtımı

Cabal Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Cabal Online, Kore firması ESTsoft Corp tarafından geliştirilen 3D bir MMORPG oyundur. ESTsoft AŞ tarafından yayıncılığı yapılan bu oyunu Windows platformalardı oynayabilirsiniz.  İlk olarak Ekim 2015 tarihinden yayınlanan Cabal Online, Eylül 2010 tarihine kadar tüm dünyada yayınlanmıştır. Aralık 2006 tarihinde beta sürümünün sona ermesinden sonra, oyunun tüm dünyada ücretsiz olarak oynanabileceği duyurulmuştur.

Cabal Online Hakkında

Cabal Online, bildiğimiz gibi standart bir MMORPG oyunudur. Oyunu çevrim içi gerçek oyuncular ile oylanabilmektesiniz.  Cabal Online oyunu içinde oynayabileceğiniz 6 farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Karakter sınıfları sırasıyla; Kuvvet Blader, Kuvvet Shielder,  Force Archer, Sihirbaz, Blader ve Savaşçı. Yazımızın devamında bu karakter sınıflarından bir kaçını sizler için açıkladık.

Savaşçı, tipik yakın dövüşlerin usta kılıç kullanan karakteridir. Savaşçılar oldukça vahşidir ve yakın dövüşte rakiplerinin korkulu rüyasıdır. Saldırı değerleri her ne kadar yavaş olsa da bu saldırıların tahribat güçleri oldukça yüksektir. Savaşçıların canları ve sağlık seviyeleri doğuştan yüksektir. Karakterinizin zırh ve iki elle kılıç kullanma yeteneği, sizi oyunun tanking görevi gören önemli bir karakteri yapmakta.

Sihirbaz, adından da anlaşılacağı gibi temel gücü büyü olan oyun karakteridir. Bu karakterler kendi güçleri yanı sıra çevredeki elementlerin gücünü de yükseltebilmektedir. En büyük yetenekleri onların büyülü saldırı güçleridir.  Sihirbazlar takım maçlarında olmazsa olmaz oyuncu karakteridir. Oyuncular sihirbazın desteği ile rakip takımı belli bir süre kitleyerek onlara daha atak saldırılar düzenleyebilir. Sihirbaz karakterinin tek dezavantajı sağlık seviyelerinin düşük olmasıdır.

Kuvvet Shielder, bir partide takıma gelen saldırıları âdete emerek takımını koruyan karakter sınıfıdır. Bir partide bu karakterin patideki diğer oyunculara daha cesur saldırı ve atak imkânı verecektir.  Bu karakter oyun içinde melez bir kılıç kullanmaktadır. Cabal Online içerisinde bu karakterinizin ister kılıç yeteneğini geliştirebilirsiniz isterseniz de büyülü saldırı yeteneklerini geliştirebilirsiniz bu tamamen sizin oyun stilinize bağlı.

Cabal Online Sistem Gereksinimleri

MMORPG oyunları içinde ayırt edici bir özeliği olmasa da grafik ve görsel bakımından farklı bir oyun arıyorsanız bu oyunu oynanacak oyunlar listenize ekleyebilirsiniz. Cabal Online sistem gereksinimleri hakkında minimum düzeyde cihazınızda olması gerekenleri aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows XP

İşlemci Tipi: İntel Pentium 3 ya da daha üst seviye

Ekran Kartı: Nvidia 6600GT

HDD Veri Alanı: 1 GB

Ram Miktarı: 512 MB

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.