Ana sayfa » Cabal Online MAC Platformuna Geliyor

Cabal Online MAC Platformuna Geliyor

Cabal Online MAC platformunda

Cabal Online MAC platformunda!

Cabal Online yıllardır süregelen MMORPG oyunları arasında yerini efsane olarak almış durumda. Şu zamana kadar sadece Windows platformu üzerinden oynanabilen Cabal Online MAC kullanıcıları için de erişilir durumda! Artık MAC kullanıcıları da Cabal maceralarına ve sonu gelmeyen zindanlardaki savaşlarına kendi platformlarından devam edebilecek.

Cabal Online MAC versiyonu tıpkı Windows platformunda olan her içeriği kendisine dahil edecek. Savaşlara en yeni biçimde katılabilecek ve henüz oyuna eklenen Player vs Player arenalarından da faydalanabileceksiniz.

Eğer Cabal Online oyununu daha önce duymadıysanız aşağıdaki küçük tanıtım yazısından bir bilgi edinebilir ve oyunun size göre olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Cabal Online Hakkında

Cabal Online ETSoft, Inc tarafından oluşturulan çok oyunculu çevrim içi rol yapma oyunudur. PC platformunda yakaladıkları başarı sonrasında oyunu MAC platformu için de optimize eden firmanın 60 farklı ülkede 30 milyondan fazla oyuncusu bulunmakta. Oyunun MAC platformuna optimize edilmesi ise bu sayıyı daha da fazlalaştıracağı öngörülüyor.

Oyuncular oyuna Nevareth’in kıyamet sonrasında hayatta kalan bir kahramanı olarak başlar ve yaşadıkları dünyayı kötü güçlerden korumak adına kendi maceralarında yol alırlar. Bu istilanın sebebini bulmak ve bunu engellemek ise ana kahramanın, yani sizin göreviniz olacaktır.

Yukarıda bahsedildiği gibi, oyunun MAC versiyonunda da en son gelen yama içerikleri ve özellikler bulunacak. MAC kullanıcıları şu anda aktif olan tüm zorlu zindanlara, savaş alanlarına ve arenalara katılabilecek. Eğer Cabal hakkında daha gazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız oyunun resmi internet adresine giderek merak ettiğiniz tüm soruları cevaplandırabilir ve bu maceraya katılmak için oyuna kaydolabilirsiniz.

Eğer siz de bir MAC kullanıcısıysanız bugün Cabal Online için tarihi bir an. Siz de oyunu MAC işletim sistemli bilgisayarınıza indirin ve bu amansız savaşta Nevareth’i kurtarmak için elinizden geleni ardınıza koymayın!

Siz bu güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz? Cabal Online’ın MAC platformuna optimize edilmesi sizce ne gibi sonuçlar verecek? Daha önce oyunu oynasanız da oynamasanız da tüm olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi bizimle, yorumlar kısmında paylaşabilir, diğer oyuncuların da oyun hakkında bilgiler edinmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.