Ana sayfa » Büyük Güncelleme 19 Kasım’da Phantomers’da!

Büyük Güncelleme 19 Kasım’da Phantomers’da!

Phantomers Büyük Güncelleme
Phantomers Klan Sistemi

Büyük Güncelleme 19 Kasım’da Phantomers’ta!

NTT Game’in yayıncılığını üstlendiği yeni nesil MMOFPS oyunu Phantomers’da oyun severler tarafından heyecanla beklenen güncelleme paketi için artık son çalışmalar başladı. Güncellemenin sorunsuz ve en iyi haliyle oyuna eklenmesi adına oyuncularıyla birlikte hareket etme kararı alan Phantomers yönetimi 19 Kasım tarihinde bir test süreci başlatacak. Yaklaşık 1 hafta boyunca aktif kalacak olan bu test sürecinde oyunseverler, oyunun test sunucusuna giriş yaparak güncelleme paketi ile eklenecek olan Klan Sistemi, Klan Savaşları ve Arkadaşlık Sistemi gibi içerikleri test edebilecekler.

Phantomers Tam Sürümü öncesi oyuna eklenecek olan içeriklerin %80’ini oluşturan büyük güncelleme paketinde yer alan diğer güncellemeler ise yine 19 Kasım’da oyunun kendi sunucusuna eklenmiş olacak. Yani 19 Kasım’da büyük güncelleme paketi oyunseverlere sunulmaya başlanacak. Bahsi geçen diğer güncellemeler ise aşağıda yer almaktadır.

 • Aralarında Türkiye sunucusuna özel olarak hazırlanmış Efes Antik Kenti haritasının da bulunduğu 3 yeni harita
 • 4 yeni silah (G36, G36C, G36K, M1887)
 • 2 adet özellikli karakter kostümü
 • Yepyeni market eşyaları
 • Ek özellik eşyaları
 • Başlangıç seti güncellemesi
 • Yeni nişangahlar
 • Silaha sağ/sol ele geçirme

Phantomers yönetimi, 19 Kasım’da başlayacak olan test sürecine katılacak oyuncular için de bir sürpriz hazırladı. Bu sürpriz kapsamında test sürecine katılan oyuncular, kurmuş oldukları klanların isimlerini normal oyun sunucusunda da kullanma hakkı kazanacaklar.  Yani siz de teste katılarak klan kurmak için gerekli olan 10 seviye sınırı ve 30.000 oyun içi para şartını ücretsiz olarak karşılamış olacak ve Phantomers’da kurmak istediğiniz klanın ismini diğer oyunculardan önce elde etme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca Phantomers yönetimi, testler sırasında karşılaşılan hataları ve önerileri kendilerine ileten oyuncular arasından seçilecek 1 kişiye 2000 Npoint hediye edeceğini açıkladı.

Son olarak oyuncular ile birlikte test edilecek olan Klan Sistemi, Klan Savaşları ve Arkadaşlık sisteminin 26 Kasım’da test sürecinden çıkıp oyunun kendi sunucusuna ekleneceğini belirtelim.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
 • Mert

  haha o kadar zaman sonra mı geliyor. neyse geç olsun güç olmasın

 • Fırat

  Yahu o kadar güncelleme getiriyorsun tamamda, oyunda hala lag sorunu devam etmektedir. Bunun yanı sıra hala wall hack aim gibi hileler devam ediyor cidden bazı maplarda oyun oynatmıyorlar bize ve tabii online gm yok en azından bilindik ki şikayet edelim incelesin.

 • V Barış Gkgz

  bu oyunu henüz knight onlineden vakit bulup oynayamadım ama eminim güzel bir oyundur. Basında NttGame varsa her oyun güzel eglenceli ve zevklidir…

 • Leonard Nelson

  NTTGame’in çıkardığı FPS oyunu. 2014 GameX Dijital Oyun Fuarı’nda denemiştim. Tavsiye ederim.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.