Ana sayfa » Bu Zamana Kadarki En Kötü PS4 Oyunları

Bu Zamana Kadarki En Kötü PS4 Oyunları

Playstation 4 bu zamana kadar bir çok kitle topladı ve uzun zamandır oyun dünyasında yeri oldu. Artık PS4 kullanıcıları kendi çevrimiçi kütüphanelerine ulaşabiliyor. Konsollar hızla büyüdü ve bir çok oyuncuya zevkli anlar yaşatmaya devam ediyor. Doğal olarak sizlere En iyi ve En Kötü PS4 Oyunları listesi sunmak bizlere görev oldu.

Bütün Playstation 4 oyunları denemeye değer olmayabiliyor. Bazı oyunlar tabiri caizse o kadar salakça oluyor ki bunlardan uzak durmak gerekiyor. En Kötü PS4 Oyunları oyuncuların ağızında kötü tat bırakıyor.

Aşağıda sizlere En Kötü PS4 Oyunları listesi yaptık. PS4 hayranları üzerinde negatif etki yaratan ve teknik takımın daha çok özen göstermesi gereken bu oyunların listesinde daha fazla oyun görmek istemiyoruz.

8- Hardware: Rivals

large

Hardware: Rivals oyunu 2002’de çıkan PS2 oyunu olan Hardware: Online Arena’nın devam oyunu olarak çıktı. Maalesef, bu oyun bizleri etkilemeyi başaramadı. Çoklu oyuncu özelliği fazlasıyla hayal kırıklığına uğrattı. Oynanış fena değil fakat opsiyonlar kısıtlı. Kötü özellikleri arasında ayrıca oyuncular yatağa gidene kadar ilgisini bu oyuna verecek kadar ilgi çekmemesi de var. Fakat grafikler tatmin edici.

7- The Order: 1886

TheOrderheader

The Order: 1886 başka kötü PS4 oyunu. Bu oyun bu zamana dek iyi grafiklerle tanıtılıyordu. Fakat oyuncuların çoğu bu üçüncü görüş açılı oyunda etkileyici bir şey bulamadı. Oyunu oynarken oyunun zorluk derecelerinden dolayı şaşırabilirsiniz. Oyun bir kurt adam hikayesi anlatmaya çalışıyor fakat bunu yaparken tamamen hikayeyi mahvediyor. Hiçbir ilgi çekecek yanı yok ve uzak durulması gereken oyunlardan biri. Oyun şüphesiz ki güzel grafiklere sahip fakat bunun dışında pek bir güzel yanı yok.

6- Godzilla

godzilla_screenshot-10-ps4-ps3-us-19mar15

Godzilla bir çok insanın beğendiği güzel bir Hollywood filmi. Fakat konu Godzilla’nın PS4 oyununa geldiğinde bu oyunun sinir bozucu ve garip olduğunu söylemekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Godzilla oyunu insanları eğlendirmek adına yapılan bir oyun. Teknik olarak bakacak olursak, PS3 versiyonundan farklı hiçbir şey yok. İlk bakışta bu oyun PS3 oyunlarının ilk zamanlarını yaşatıyor, fakat dürüst olmak gerekirse bu oyun 2006 PS2 zamanlarına ait.

5- Driveclub

2051365-704524_20130820_003

Driveclub’ın grafiklerinde çok fazla eksiklikler mevcut. Tek bu değil ayrıca sizi oyunun sonuna kadar bağlayan hiçbir şey yok. Zaten bir avuç iyi olan yarış oyunu var ve Driveclub’ın bu oyunlar arasında olmaması oldukça üzücü. Oyun çoklu oyunculu bir PS4 oyunu ve bir sürü insanın yaşadığı ve öldüğü bir yarış kulübü hakkında. İyi bir yanı ise altyapısı fena değil.

4- Knack

Knack-Huge

Knack başka bir kötü PS4 oyunu. Görünüşe bakılırsa yapımcılar oyunu yaparlarken eğlendirmeye fazla özen göstermemişler. Bunun yerine yeni konsolun özelliklerinin avantajını kullanmaya çalışmışlar bu yüzden de oyun denemeye değer değil. Oynanış o kadar sıkıcı ki, oyunu çok kısa sürede unutabilirsiniz. Eğlenemeye çalışırken oldukça hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

3- Onechanbara Z2: Chaos

maxresdefault

Onechanbara Z2: Chaos video oyunları arasında gençler için olan en modern oyunlar arasında. Basitçe oyunun ana teması genç kızları kontrol edip etrafı kesip doğramak ve kana bulamak. Oyun eğlendirme açısından hiçbir faktöre sahip değil. Oynanıştan grafiklere kadar oyunda hoşumuza giden hiçbir şey yok. Tatil günlerinizi geçirmek için başka bir oyun bulmanızı tavsiye ederiz.

2- Basement Crawl

large

Eğer sığ bir Bomberman klonunun oyununu merak ediyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz. Bağımsız bir şirketin yapımı olan oyun 2014’te PS4 kullanıcıları için geliştirildi. Oyun hakkında yorumlar oldukça kötü durumda. Hatta bazıları tüm zamanların en kötü bağımsız yapımcı oyunu olarak değerlendiriyor. Eğer Basement Crawl hakkında hiçbir işe yaramayan saldırgan bir yapıt dersek hiçte yanlış bir tanımlama olmaz.

1- Fluster Cluck

Fluster-Cluck-Four-Players-Alpine-Stage

Eğer tavuklar size komik geliyorsa, bu oyun sizin için ideal. Genel olarak başka bir şey seçmenize olanak sağlamayan sıkıcı zorluklarla dolu bir oyun. 2 veya 3 kişi oyunu oynayabiliyor. Sizi kasıtlı olarak çoklu oyuncu ayrık ekrana kısıtlıyor. Sonuç olarak Fluster Cluck fazlasıyla sıkıcı ve garip bir PS4 oyunu.

En Kötü PS4 Oyunları listemiz böyle. Umarım sizlerde oyun seçmeden önce bunlara dikkat eder, değerli boş zamanlarınızı daha iyi oyunlarla doldurursunuz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.