Takip Et
Ana sayfa » Brawlhalla » Brawlhalla Tanıtımı

Brawlhalla Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Henüz Beta sürümünde olan Brawlhalla’nın yapımcı koltuğunda Blue Mammoth Games ve yayıncı koltuğunda Xaviant Games oturmaktadır. Oyuna Steam platformu üzerinden erişebilirsiniz, çoklu oyunculu aksiyon oyunudur ve 30 Nisan 2014 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Brawlhalla Hakkında

Firmaya Brawlhalla hakkında yöneltilen sorularda verdiği cevaplar; 2016 yılının ikinci yarısında oyunun tam sürüm halinde yayınlanması planlanıyor ve tam sürümde daha farklı özelliklerin ekleneceği belirtiliyor. Ek olarak tam sürüme geçtiği zamanda F2P özelliğinin devam edeceği de firmanın verdiği yanıtlar arasında bulunmaktadır. Türk oyuncularımız F2P özelliğinde olan oyunlara her zaman için +1 gözüyle yaklaştığı için Türk oyuncularında Beta ve Tam sürümde ilgisini çekeceğini düşünüyoruz.

Brawlhalla’da düzenli bir şekilde günlük girmeye devam ettiğiniz sürece her girdiğinizde günlük bonus hakkına sahip olacaksınız. Oyun içerisinde Couch Party, Single Player, Online, Custom Online ve Ranked modları bulunmaktadır. Birkaçından kısaca bahsetmek gerekirse, Single Player modunda tekli oyuncu olarak, Online kısmında diğer oyuncular ile beraber, Custom Online kısmından bir oda oluşturarak dilerseniz arkadaşlarınız ile veya arkadaşlarınızın oluşturduğu odalara girerek beraber maçlar atabilirsiniz. Bunun yanında Ranked modunda ise dereceli maçlar atarak puanınızı yükseltebilirsiniz. Mücadele edebileceğiniz birden fazla harita bulunmaktadır, dilediğiniz bir haritayı seçebilir veya random olarak oy verebilirsiniz.

Oyun içerisinde; Cassidiy, Queen Nai, Sir Roland, Scarlet, Teros, Ember, Bödvar, Orion, Lord Vraxx, Gnash, Hattori, Thatch, Ada, Sentinel, Lucien, Brynn, Asuri ve Barraza isimli karakterler bulunmaktadır. Sizin de tahmin edebileceğiniz üzere henüz Beta sürümünde olmasına rağmen kullanıcıların farklı karakterler ile mücadele edebilmesi için birçok alternatif sunulmuştur ve her bir karakterin birbirinden farklı özellikleri ve dövüş şekilleri/taktikleri bulunmaktadır. Örneğin bazı kahramanlar silah kullanımında daha fazla güçlü iken bazıları ise mızrak, balta kısmında daha güçlü olabiliyor veya eğer ok kullanımını seven takipçilerimiz var ise merak etmeyin sizler de düşünülmüşsünüz.

1 ile 20 dakika arasında bir zaman dilimi oluşturarak zamana karşı Timed Mode veya Stock Mode, Brawlball ve Bombsketball modlarında mücadele edebilirsiniz. Bunun yanında turnuva modunda oynayarak güzel maçlar çıkartabilirsiniz.

Oynanacak oyunlar ekibi olarak biz keyif ile oynadık ve sizler için inceleyerek bir video hazırladık, umarız izlerken ve oynarken sizde bizim kadar keyif alabilirsiniz.

İyi seyirler/eğlenceler.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.