Ana sayfa » Borderlands 3 Bu Yıl İçerisinde Çıkmayacak

Borderlands 3 Bu Yıl İçerisinde Çıkmayacak

Borderland 3 Hakkında Haberler Var!

Borderlands 3’ün yapımcı şirketi olan Gearbox Software’in PAX East sunumunda Borderlands 3 hakkında oldukça çok önemli bilgiler verildi. Borderlands 3’ün yapımcı şirketi olan Gearbox Software’in baş yöneticisi olan Randy Pitchford’un dediğine göre yeni bir Borderlands oyunu daha oyun severlerin zevkine sunulacak. Yeni çıkacak oyunun adının ne olacağı henüz kesinleşmese de oyun şimdiden Borderlands 3 olarak anılmaya başlandı bile. Sizlere kötü bir haberimiz, bizim tahminlerimize göre Borderlands 3 Bu Yıl İçerisinde Çıkmayacak!

Borderlands 3 Bu Yıl İçerisinde Çıkmayacak

Borderland 3’te kimler olacak?

Borderlands 3’ün sanat yönetmenliğinde  Scott Kester olacak. Scott Kester  daha önce Borderlands 2’nin ve Battleborn’un oyunlarının sanat yönetmenliğini yapmış ve ortaya ve pazara gayet güzel işler sunmayı başarmıştı. Hikaye yönetmenliğinde  ise yine ilk oyunda hikaye yönetmenliğini üstlenmiş olan Mikey Neumann, yaratıcılığını oyuna dökecek.

Borderlands 3’ün yapımcı şirketi olan Gearbox Software’in baş yöneticisi olan Randy Pitchford oyuncuların Tales of the Borderlands’dan aşina olduğu Scooter’ın Borderlands 3’e referans olabileceğini de belirtildi. Yapımcı şirket Gearbox’ın bir diğer oyunu olan Battleborn’da yeni çıkacak oyuna dair bilgilerin olduğunu da belirtti.

Borderlands 3 aslında Ocak 2015’te duyurulmuştu diyebiliriz. Borderlands 3’ün yapımcı şirketi olan Gearbox Software’in baş yöneticisi olan Randy Pitchford yeni oyunda çalışmak üzere yeni iş arkadaşları aradıklarını söylemişti.

Borderlands 3’ün çıkış tarihi hakkında henüz kesin bir bilgi mevcut değil. Bu yıl içerisinde Borderlands 3’ü görmek biraz mümkün değil ancak oynanacakoyunlar ekibi olarak 2017’nin ikinci çeyreğine kadar yapımcı şirketin oyunu pazara sürmesini bekliyoruz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
 • ökkeş

  farklı hikayeler farklı heycanlar

  Online oyunları farklı farklı heycanlarla oynamak biz oyun sever oyuncular için çok heycan verici durumlara geliyor bu durumlar hırs ve azim yaratıyor stratejik olarak gelişiyor ve güçlemiyoruz

  herkese başarılar

 • Fatih Telli

  1 ve 2’yi inceleme şansım olmuştu. Bazı arkadaşlar 3 üzerinde baya yorum yapmıştı sosyal medya üzerinden. Takip edeceğim demiştim ama erteleme baya fazla olmuş. Belki de daha iyi şeyler ortaya çıkar.

 • Uluç

  fena bir şey değil sanki bakmak lazım fiyatıda önemli pahalı olursa sıkıntı

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.