Ana sayfa » Artık Blizzard Facebook Üzerinden Yayın Yapabilmenizi Sağlıyor

Artık Blizzard Facebook Üzerinden Yayın Yapabilmenizi Sağlıyor

Haziran ayında Blizzard Facebook ile işbirliği yapacağını ve böylelikle oyuncular Facebook üzerinden canlı oyun yayını yapabileceklerini açıklamıştı. Bugün itibariyle bu özellik kullanılabilir hale geldi.

Blizzard live stream

Canlı yayın özelliği bugün itibariyle Amerika, Güneydoğu Asya, Avusturalya ve Yeni Zelanda kullanılabilir halde. Diğer bölgelerde ise Blizzard “yakında gelecek” duyurusu yaptı. Şu anda sadece PC platformu üzerinden aktif olan özellik üzerinde Mac kullanıcıları için de çalışılıyor. Özellik aktif olduğunda yapmanız gereken tek şey Battle.net hesabınızla Facebook hesabınızı bağlamak. Böylelikle Overwatch, Hearthstone gibi oyunlarınızın canlı yayınını Facebook üzerinden yapabileceksiniz.

Blizzard’ın yaptığı açıklamaya göre Facebook ile olan bu işbirliği daha başlangıç. Yeni giriş sistemiyle sosyal medya ağlarıyla Blizzard oyunlarını bağlama durumu olabilir. Avrupa sunucularına bu özelliğin ne zaman geleceğini tam olarak bilmiyoruz fakat artık Overwatch’ta Play of The Game’lerimizi paylaşabileceğimiz için heyecanlıyız. Düşüncelerinizi bekliyoruz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.