Ana sayfa » Blizzard Diablo 4 İçin Personel Alımına Mı Başladı?

Blizzard Diablo 4 İçin Personel Alımına Mı Başladı?

Açıklanmayan yeni Diablo projesi için personel alımı yapacağını açıkladıktan sonra Blizzard, yeni bir listeyle “Kariyer” sayfasını güncelledi. Görünüşe bakılırsa şirket “Diablo oyunlarında gelecekte liderlik edebilecek” yeni ve deneyimli oyun direktörü arıyor. Diğer aradıkları iş imkanları ise şöyle; Animatör, Baş Animatör, Baş Karakter Sanatçısı, Baş Konsept Sanatçısı ve Baş VFX Sanatçısı.

diablo yeni proje

Bu ilanlar ve yeni gelen güncellemeler Diablo için ne gibi bir proje geleceği hakkında tartışmalara yol açtı.  Oyuncular bu proje için Diablo dünyasında yeni bir MMO seti ümit ederken bazı kaynaklar ise bu haberlerin Diablo 4’ün habercisi olabileceğini öne sürdü.

Oldukça uzun bir seri olan oyun 3 seriden ve bir çok genişleme paketinden oluşuyor. Son oyunu olan Diablo 3 PC platformunda 2012’de, Xbox 360 ve PS3 platformuna 2013’te, PS4 ve Xbox One’a ise 2014 tarihinde çıkmıştı. Oyun ilk yayımlanma zamanlarına yakın çok fazla ses getirmişti ve milyonlarca oyuncuya ulaşmıştı. Bu yüzden 4. oyunun ne kadar büyük olabileceğini ve ilgi çekeceğini tahmin bile edemiyoruz. Tabii yeni proje hakkındaki tahminlerden birinin kesinleşmesi için yapımcı şirket Blizzard’ın fuarı olan Blizzcon’a kadar beklememiz gerekiyor. Bunun dışında başka bilgiler çıktığında ise sizleri haberdar edeceğiz.

Düşüncelerimiz: Olabilecek herhangi bir seçeneğe hayır diyemeyiz. Yeni bir MMO, yeni karakterler ve seriye 4. bir oyunun eklenebilme ihtimalleri bile oldukça heyecan verici. Umarız ki bunca büyük proje içinden mobil bir oyun yapılacağı duyurulmaz. Büyük ihtimalle proje çok yeni bir durumda ve bu proje hakkında Blizzcon’da da pek bir şey duyacağımızı sanmıyoruz. Tabii kim bilir? Belki de duyarız. Bizler de tüm hayranlar gibi bu açıklanmamış proje hakkında duyacağımız yeni bir şey için oldukça heyecanlıyız ve Blizzard ekibinin bizlere sunacağı şeyleri dört gözle bekliyoruz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.