Takip Et
Ana sayfa » Blade Waltz » Blade Waltz Tanıtımı

Blade Waltz Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Koreli oyun şirketi Netmarble Games’e ait Polygon Games Co.Ltd tarafından geliştirilen mobil aksiyon RPG oyun Blade Waltz’un 153 ülkede iOS ve Android cihaz kullanıcılarına fazlasıyla eğlenceli bir tecrübe sunuyor.

Mucizelerle dolu Elysium’da birlikte yaşayan Tanrısal ırk Elem, kötülüklerle dolu bir ırk olan Vellfores ve kırılgan ırk İnsanlar üzerine kurulmuştur. Elemlerin lideri Luan tarafından insanlara bahşedilmiş Metakudret’i isteyen Vellfores’in ayaklanması sonucu Elemlerin savaşı bitirmek için Elysium’u terketmiştir. Metakudret’e sahip olmak isteyen Vellfores lideri Lupinus denek olarak Metakudrete sahip yarı elemleri toplayıp, denek olarak kullanmaya başladı. Acımasız deneylerle toprakları zehirlenen Elysium parçalara ayrılmış ve bilinmeyen canavarlar tarafında Elysium ve meta kudret ele geçirilmesi üzerinden devam eden oyunun searyosu 3 karakter üzerinden kurulmuştur. Bu karakterlerin tanıtımlarını ise aşağıdan öğrenebilirsiniz:

Elie, ödül avcısı olarak yaşayıp çift tabanca tercih eden, Bir ödül avcısı olarak şehirleri geziyor ve korkusuz bir hayat yaşıyor. Enerjik ve aktif olduğu kadar zekası da göz kamaştıran ve artık tamamen insana dönüşmüş eski bir Elem’dir.
Stafell, bir insan ile bir elemin oğludur. Vellfores’lerin lideri Lupinus tarafından öldürülen ebeveynlerinin intikamını almak üzere yola çıkmış “Yarı Elem” soyundan güçlü bir kılıç kullanıcısıdır.
Gordon, Kadim Elem lideri Luan’ın evlatlık oğludur. Luan’ın isteği üzerine Konseye gitmek üzere yola koyulmuş olan kahramanımız, Ağır mekanik zırh ve silahlarla kullanmaktadır.

Ayrıca oyunu piyasaya sürülme tarihinden yani bugünden itibaren 10 gün içerisinde oyuna giriş yapan tüm oyunculara çeşitli hediyeler dağıtılacak. Oyuna yeni başlayan oyunculara kolaylık sağlamak adına kostüm, 200 mücevher ve sınırlı sürümde olan silah kazanmış olacaklar. Oynanacak Oyunlar ekibinin incelemesiyle beraber oyuna bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz!

Oyun içi ödeme seçenekleri mevcut olan Blade Waltz’ı App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.