Ana sayfa » Bethesda İki Yeni Oyun Duyuracak!

Bethesda İki Yeni Oyun Duyuracak!

Biri Bethesda’yı Durdursun

E3 2017’ye yavaş yavaş yaklaşırken Bethesda şirketi müjdesini verdi bile. Daha önce basın üyelerine etkinliğe ilişkin tarih e-postasını göndererek, fuarda yerini alacağı kesinleşen şirket şimdi de katılımcılara resmi davetiye gönderdi. Davetiyeden anlaşılacağı üzere, Bethesda İki Yeni Oyun tanıtımını E3 2017’de gerçekleştirecek.

Bahsi geçen davetiyenin resmi, aynı yukarıda görmüş olduğunuz gibi. Resme eklenen oyunlar arasında: Dishonored 2, Prey, yeni oyun (inşaat teması), Skyrim, DOOM, Quake Champions ve Fallout 4 oyunları var. Bu oyunların tümü, E3 2017’de de yer alacak. Bethesdaland temasıyla hazırlanan yukarıdaki görselde inşaat temasının bulunduğu kısmın yeni oyun olduğunu anlamak çok kolay. Fakat yeni oyunları hakkında en ufak bir detay bile yok. Haliyle bizlere ne tür bir sürpriz olacak, heyecanla bekliyoruz.

Prey, Doom ve Dishonored oyunları için DLC  duyurusunun yapılacağı çok muhtemel etkinlikte Fallout 4 içinde VR uyarlamasının geleceğini düşünüyoruz. Diğer bir haber ise, herkesin severek oynadığı Skyrim oyununun Nintendo Switch’e gelecek olması.

Bethesda İki Yeni Oyun tanıtımı ve birçok sürprizinin olduğu E3 2017 etkinliğinde 11 Haziran’da sahne alacak.

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.