Ana sayfa » Uzun Zamandır Beklenen World of Warcraft Legion Çıktı!

Uzun Zamandır Beklenen World of Warcraft Legion Çıktı!

Earthmother’a binbir şükürler olsun; sonunda World of Warcraft Legion çıktı. Bizlere 2 yıldır binbir çile çektiren Draenor genişleme paketi Hellfire Citadel raidi ile sona erdi. Eleştirmenlerden ve oyuncularından düşük not alan Draenor’un bitimi WoW oyuncularına derin bir nefes aldırdı diyebiliriz. Fel ateşini söndürmek adına Dalaran şehrini Broken Isle’a taşıyıp yeni maceralara atılmak için sabırsızlanan oyuncular bugün itibariyle Fel ordusu ile karşı karşıya gelebildi. İşten ve her şeyden izin alıp hayatını bir kenara atarak World of Warcraft Legion çıktı haberiyle kendini tamamen oyuna adayabilirsin ya da bir kaç saat oynayıp ara verebilirsin. İyi bir haberimiz var; iki türlü deneyimde çok iyi!

world of warcraft legion inceleme

World of Warcraft Legion çıktı ve beraberinde eşya dizmenize yarayan, büyük EXP kazanımı sağlayan ve “Alt kasma zamanı” olarak değerlendirilen Demon Invasion’ları da bitti. Beraberinde herkese illallah ettiren Draenor genişleme paketi de son buldu. Eğer bugün saat 01:00’a kadar son raid boşsu olan Archimond’tan düşen binekleri almadıysanız geçmiş olsun. Felsteel Annihilator’ı alması zorlaştı fakat Grove Warden bineği sonsuza dek gitti. Beraberinde bazı başarılar ve eşyalar da sonsuza dek gitmiş bulunmakta. İsteyenler için iki tarafında liderlerini kaybettiği Broken Shore senaryosu Legion’a giriş olarak yerinde duracak.

Bir sürü insan şimdiden 110. Seviyeye çıkmış bulunmakta ve eşya diziyorlar. Rekabet büyük ve herkes en iyisi olmak için savaşıyor. Legion’a savaşta hepinizde başarılar dileriz. Lok’tar Ogar!

 

 

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.