Ana sayfa » BattleTag Değiştirmek İsteyenleri Böyle Alalım!

BattleTag Değiştirmek İsteyenleri Böyle Alalım!

Oyuncular tarafından heyecanla beklenen Overwatch, bugün itibariyle tam sürüm olarak yayınlandı! Oyuncularını sevindirmeyi ve onlara sürpriz yapmayı seven Blizzard, Overwatch şerefine tüm hesaplara ücretsiz olarak BattleTag değişim hakkı sağladı.

Daha önceden bir Battle.net hesabı oluşturduysanız ve BattleTag olarak belirlediginiz takma isminizi beğenmiyorsanız, Blizzard size bir defaya mahsus olmak üzere tag değişim izni veriyordu. Bu hakkını kullanan bir çok oyuncu, Blizzard forumlarını, Reddit ve destek ekibini adeta bilet yağmuruna tutup, yeni bir değişim hakkı daha istediklerini belirtmişlerdi. Tag değişim sınırının tamamen kalkmasını, hatta ve hatta bu değişimin paralı olarak sunulmasını önerenler bile oldu. (İtiraf etmeliyiz ki paralı olarak değiştirilebilmesi konusunda bizler de destek mesajı göndermiştik 🙂 )

Bu durum karşısında Blizzard, yaptığı açıklamalarla BattleTag politikalarını esnetmeyi düşünmediklerini, herhangi bir özel değişimin olmayacağını dile getirdiler. Overwatch heyecanı ile birlikte oyuncuların bu isteklerini yerine getiren Blizzard, bütün kitlenin hayır duasını almayı başardı 🙂

BattleTag Nasıl Değiştirilir?

İlk olarak Battle.net websitesi üzerinden hesabınıza giriş yapın. Giriş sonrasında “Summary” sekmesinden “BATTLETAG®” bölümüne gelerek, “Change” yazısına tıklamanız yeterlidir.

BattleTag Değiştirme
Açılan yeni sayfaya, bundan sonra kullanmak istediğiniz yeni takma isminizi girin ve hepsi bu kadar.

BattleTag Nasıl Değiştirilir

 

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • Mustafa Yılmaz

    Aman tanrım ne kadarda yardım sever bir eryudes 😀

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.