Takip Et
Ana sayfa » Battlerite » Battlerite Tanıtımı

Battlerite Tanıtımı

Battlerite Tanıtımı Hakkında

Battlerite, 20 Eylül 2016 tarihinde erken erişim ile steam üzerinden kullanıcılara sunulmuştur. Hala erken erişim ile gelişmekte olan oyunun bu kadar kısa sürede büyük bir rağbet görmesi, elbette radarımıza takılmasına sebep oldu. Battlerite, Dota ve League of Legends tarzı oyunların aksine bize çok farklı bir boyutta moba deneyimi sunuyor.

Oyunumuzda klasik moba oyunlarındaki ana üssü yıkmak yerine, arena havası hakim. Oyunun yapımcısı olan Stunlock Studios’un tıpkı eski oyunlarında olduğu gibi bu havayı koruması, oyunun diğer moba oyunlarından farkını ortaya koymasındaki en büyük etken.

Oyunda karakterlerimiz yakın dövüşçü, menzilli ve destek olmak üzere üç kısımdan oluşuyor. Üç branşta da çeşit çeşit özelliklere sahip karakterlere rastlamak mümkün. Oyunun eğitim sisteminin olması ise bir başka artısı. Bu eğitim sistemi, bütün karakterlerin özelliklerini ve rakiplerinizle karşılacağınız arenayı iyi tanıyabilmek açısından büyük önem teşkil ediyor.

Oyun kullanıcıyı sıkmayacak şekilde tasarlanmış. Her maç ortalama 5-10 dakika içinde tamamlanıyor. Maçları 2v2, 3v3 ve hatta 1v1 düello kapışmaları tarzında oynayabiliyorsunuz. Elbette her moba türünde olduğu gibi bu oyunda da karakterlerin birbirlerinin counterları var ve counterlandığınız zaman o oyun size cehennem olabiliyor.

Sistem gereksinimi olarak ise ortalamanın altında bir bilgisayar sistemi isteyen oyunumuzu her bütçeden oyuncunun rahatlıkla oynayabileceğini belirtmek isterim.

Battlerite, an itibariyle steamda 31 TL fiyat etiketine sahip. Oynanacak Oyunlar ekibi olarak bu oyunu denedik ve çok beğendik. Öneriyoruz!

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.