Ana sayfa » Battlefiled 1 Yolda

Battlefiled 1 Yolda

2002 yılında hayatımıza giren ilk Battfield 1942 ile beraber uzun süreler boyunca yine hayatımızda kalacak olan Battlefield serisinin ilk adımı atılmış oldu. Farklı görüntüler ile beraber oyun deneyimlerimize katkısı olan Battlefield serisine bir yenisi daha ekleniyor.

Battlefield serisini takip eden bir çok oyuncu tarafından Battlefield 5 beklenilirken, Electronic Arts tarafından Battlefield 5 yerine Battlefield 1’in duyurulması ile beraber bir çok oyuncu ters köşe olmuş oldu. Battlefield 1 ile beraber oyun içerisinde görebileceğimiz görüntülerin daha çok I. Dünya Savaşı sırasında gerçekleşeceği ve I. Dünya Savaşı sırasında Osmanlı Devleti’nin bulunması ile beraber oyun içerisinde sunulacak olan Türkçe dil isteğininde etkisiyle Türk oyuncuların kalplerini kazanmayı hedefleyen Electronic Arts, tahmin ediyoruz ki bu işi başarmış gibi gözüküyor.

Erken erişim olarak verilecek siparişler ile beraber Battlefield serisi seven oyuncular Battlefield 1’e 18 Ekim’de erişim sağlayabilecek olmaları ile beraber erken erişim siparişi vermeyecek olan oyuncular oyunun yayınlanmasından 3 gün sonra 21 Ekim tarihinde Battlefield 1’e erişim sağlayabilecekler.

Battlefield 1 ile beraber ön siparişi veren oyuncuları müjdeli bir haber daha bekliyor diyebiliriz, Battlefield 1 için ön sipariş veren oyunculara bazı DLC’lerin ücretsiz olarak verileceği ise konuşulanlar arasında. Battlefield 1’in tanıtım videosunun 6 Mayıs tarihinde Electronic Arts tarafından yayınlanması ile beraber ilk olarak videoya baktığımız da oyun içerisinde farklı modların bulunduğu ve zaman zaman tank, savaş uçağı, ilk savaş silahları ile beraber at sırtında savaşlara katılabildiğimizi görebildik ve bunun ile beraber video sonunda gördüğümüz ve zepline beneyen aracın hala ne olduğunu tam olarak bilemezken Battlefield 1 için yayınlanan tanıtım videosu ile beraber aslında insanların kafasında daha fazla soru işaretlerinin oluştuğunu söyleyebiliriz. Battlefield 1 yolda ve hayranları ise sabırsızlıkla oyunun çıkmasını bekliyor.

18 Ekim’de hayatımıza girecek olan Battlefield 1 ile beraber bakalım bizleri nasıl bir oyun deneyimi bekleyecek hep beraber göreceğiz, işte Battlefield 1’in tanıtım videosu sizlerle;

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • Burak Ege Yılmaz

    Efsane doğuyor.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.