Ana sayfa » Battlefield 1 ve Call of Duty Arasındaki YouTube Savaşları

Battlefield 1 ve Call of Duty Arasındaki YouTube Savaşları

Birinci şahıs nişancı türü oyunlar arasında yer alan Battlefield oyunu ve Call of Duty oyunun arasındaki mücadeleyi hepimiz biliyoruz. Fakat her iki oyununa göz atacak olursak, iki oyunun da farklı platformda mücadele ettiğini söyleyebiliriz. Yani iki oyunu da yan yana koymak pek doğru olmasa da, oyunların aynı oyun türünde olmasından dolayı bu kıyaslamalar her zaman oyuncuların karşısına çıkabiliyor.

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty’in yapımcı şirketi olan Activision şirketi tarafından Call of Duty serisine katılacak olan oyun, Call of Duty: Infinite Warfare tanıtılmıştı.Uzay savaşı temalı olan bu oyun, bir çok oyuncu tarafından beğenilmemişti. Sanıyoruz ki yapımcı şirket olan Activision oyuncuların tepkilerini görerek, Call of Duty: Infinite Warfare oyunun yanında Call of Duty: Modern Warfare Remastered’ı tanıtarak oyunu satabilmek için bir neden ortaya çıkarmıştı. Bunun sebebi ise, Call of Duty: Modern Warfare Remastered oyunu oyun piyasasında tek başına satılmayarak Call of Duty: Infiniter Warfare oyunu ile birlikte satışa sunulacak.

Battlefield ve Call of Duty Youtube İncelemesi

İlk olarak Battlefield 1 için, yapımcı şirket tarafından yayımlanan tanıtım videosunun oranlarını incelediğimiz zaman yaklaşık olarak 22.948.561 kişinin izleyip , 1.220.037 kişinin beğenip , 22.183 kişinin ise Battlefield 1 tanıtım videosunu beğenmediğini görüyoruz.

Yaklaşık olarak 4 gün sonrasında ulaşılan oranlar ile Battlefield 1 tanıtım videosu, YouTube platformunun en beğenilen videolar arasında girmeyi başardı.

Bundan 8 gün önce yayımlanmış olan Call of Duty: Infinite Warfare tanıtım videosu ise 15.896.247 kişi tarafından izlendiğini görmekteyiz. Ve bu kadar kişi arasından ise 294.261 kişi beğenirken, 1.579.322 kişi tarafından ise beğenilmemiş. Bu rakamlara bağlı olarak Call of Duty: Infinite Warfare tanıtım videosu ise en çok beğenilmeyen 10 videosunun arasına girmeyi başardı.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.