Ana sayfa » Battlefield 1 Collector’s Edition İçeriği Belli Oldu!

Battlefield 1 Collector’s Edition İçeriği Belli Oldu!

Alışveriş sitesi Amazon, Battlefield 1 Collector’s Edition ürününün içeriğinin bulunduğu sayfada paketin içinde bulunanlar hakkında yeni detaylar paylaştı. Alışveriş sitesine göre, DLC içeriği sadece Battlefield 1 Collector’s Edition paketi içerisinde bulunacak ve oyunun tam sürüm olarak çıkmasından 1 sene sonra herkes tarafından indirilebilir olacak.

Battlefield 1 Collector’s Edition satın al

Belli bir süre içerisinde geçerli olacak DLC ile birlikte, oyunun Collector’s Edition paketinin içinde Battlefield 1 Deluxe Edition oyunu, 35.56 cm uzunluğunda aksiyon figürü, kumaş poster, oyun kartı destesi, mektup güvercinlerinin ayağına takılan mesaj tüpü ve özel paketleme bulunmakta. Eğer siz de Battlefield’ın son çıkacak oyununa özel olan Battlefield 1 Collector’s Edition paketi ile ilgileniyorsanız, paket hakkında erken sipariş bilgilerine ve son detaylara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Duyumlara göre, son çıkacak olan Battelfield’ın oynanışı 1. Dünya Savaşını konu alacak ve oyuncular o döneme ait araçlar ve silahları kullanacak. Devasa çoklu oyunculu savaşların yanında, tekli oyuncu modu da olacak.

Battlefield 1’in 2 farklı yayımlanma tarihi bulunmakta. Haberimizde bahsettiğimiz Battlefield 1 Collector’s Edition ile birlikte gelen Deluxe Edition Kuzey Amerika’da 18 Ekim tarihinde çıkması bekleniyor. Standard Edition ise 3 gün sonrasında 21 Ekim’de çıkması bekleniyor. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkacak.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.