Ana sayfa » ASTA Eklenti Paketi Haberlerini Doğruladı

ASTA Eklenti Paketi Haberlerini Doğruladı

ASTA indir

Dünyaca ünlü ve milyonlarca oyuncusu olan WEBZEN firması tarafından geliştirilen ve yayımlanan ASTA eklenti paketi haberleri sonunda doğrulandı. Oyunun ilk büyük eklenti paketinin adı “Myth I: Wrath of the Berserkers” olacak ve Mayıs 2016’nın son haftasında oyuncular ile buluşacak.

ASTA – The War of Tears and Winds içinde senaryo, battleground, dungeon, crafting ve PvP gibi klasik MMO unsurlarını bulunduran asya temalı bir MMORPG oyunudur. Oyun ilk olarak Ekim 2013 tarihinde beta testlerine başladı ve 2 Mart 2016 tarihinde tam sürüm olarak oyunculara kapılarını açtı. Asyanın World of Warcraft’ı olarak da nitelendirilen ASTA için yeni gelecek eklenti paketi içeriği ise oyuncuları sabırsızlandırmamak amacıyla açıklandı.

ASTA Wrath of the Berserkers

Yeni gelecek olan ASTA eklenti paketi içeriğinde oldukça unsur bulunduruyor. Bunlardan belki de en önemlisi oyundaki seviye sınırının 55. seviyeye çıkartılması olacak. Seviye sınırının artması ile beraber yeni senaryolar ve görevler de beraberinde gelecek. Aynı zamanda ismi “Wado” olan haritada yeni bir yer de oyuncuları bekliyor. Bu kadarla da kalmayıp bir de “Mountain of Trials” adında bir dungeon ekleyen Webzen, yeni yer ve dungeon hakkındaki bilgileri ise şu şekilde paylaştı;

Wado’da oyuncular Muk Plateau’daki gibi diğer ırktan oyuncular ile savaşabilecek. Fakat bu savaşlar artık daha büyük bir alanda ve daha güçlü canavarlar eşliğinde gerçekleşecek. Wado’nun ortasında bulunacak olan yeni dungeon Mountain of Trials ise 7 boss odasından oluşan adeta çok amaçlı bir dungeon olacak. İster tek kişi, ister parti ile ister raid ile zorlu mücadelelere yelken açabilirsiniz.

ASTA Wado Bölgesi

Webzen’in yayımcı asistanı Pierre Vandenbroucke ise şu sözleri ekledi: ASTA için ilk büyük eklenti paketini oyunculara sunacağımız için çok heyecanlıyız ve oyuncularımızın Myth I: Wrath of the Berserkers paketini keşfetmelerini izlemek için sabırsızlanıyoruz. Yama bu kadarla sınırlı kalmayacak ve çok daha fazla içerik oyuncularımızla buluşacak. Geri kalan detayları da önümüzdeki günlerle ASTA severler ile paylaşacağız.”

ASTA Wado

Yama ve oyun hakkında daha fazla bilgi ASTA’nın resmi web sitesinde mevcut. Tüm detayları ve haberleri kaçırmamak için oyuncular ASTA’nın facebook hayran sayfasını da beğenerek gelişmelerden anında haberdat olabilirler.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.