Assassins Creed Syndicate Tanıtımı

Assassins Creed Syndicate

PC PS4 Xbox One
Satın Al
8.6

OYLAR

Assassins Creed Syndicate Tanıtımı

Assassins Creed Syndicate Ubisoft Quebec firması tarafından geliştirildi. Serinin  bu bölümünde sanayi devriminin olduğu yıllara seyahat ediyoruz. Londra ‘da geçecek olan oyunun yıl olarak 1868 ‘de ve ana karakterimizin ismin Jacob Frye. Bir çetenin lideri olan Frye ‘nin kardeşi Evie Frye ‘da oyun içerisinde sıklıkla karşımıza çıkacak.

Mekan olarak inceleyecek olursak Londra şehrinin birçok güzelliğine oyun içinde rastlamamız mümkün. Saint Paul’s Katedralinden, Big Ben ‘e Waterloo dan River Thames ‘a kadar Londra ‘nın eşsiz eserleri Assassins Creed Syndicate ‘de karşımıza çıkacak. Ayrıca oyunda Londra ‘nın belkide hiç görmediğiniz, duymadığınız birçok eşsiz yapısıyla da karşılaşabilirsiniz.

Assassins Creed Syndicate Tanıtımı Hakkında

Assassins Creed Syndicate ‘de Londra sokaklarını oldukça geniş bir şekilde oluşturmuşlar. Syndicate‘de geniş bir harita olmasından dolayı at arabalarını sürebiliyoruz yada istediğim bir noktaya seyehat edebiliyoruz. Ayrıca oyun içerisinde buharlı trenler ve Thames Nehrinde yer alan tekneler ile karşılaşacaksınız. Ayrıca oyun içerisinde hazırlanmış bir trafik sistemi de yer alıyor. Ayrıca oyunda saklanmak için trenleri ve at arabalarını da kullanabilirsiniz.

Kahramanımız olan Jacop Frye ‘ı yakından inceleyecek olarak oyunda The Rooks isimli bir çetenin lideridir. İkizi ve kız kardeşi olan Evie Frye ile birlikte Londra ‘yı temizlemek ve eski sahiplerine geri vermek için savaşacak. Savaş için kullanacağı silahları inceleyecek olursak yakın dövüş ustası olan Frye ‘ın sol elinde özellikle düşmanları yakalamak için kullanacağı halat ile beraber zehirli oklar bulunurken, serinin vazgeçilmez silahı olan hidden blade yer alacak, sağ elinde ise muşta bulunmakta. Jacop Frye yeni yetenekleri sayesinde artık birden fazla düşmanı aynı anda öldürebilecek.

Assassins Creed Syndicate’in oynayış kısmına göz atacak olursak, batman oynayan oyuncuların pekte zorlanmayacağını söyleyebiliriz. Karakterimiz olan Fyre bu bölümde videolarında pekte rastlamadığımız bıçak vb. silahlar kullanarak savaşıyor. Elimizdeki bıçağı dilediğimiz gibi fırlatabiliyoruz. Ayrıca zeplin kullanmak ve çeşitli aletler kullanarak çatılara daha hızlı tırmanmamız Syndicate‘de mümkün.

Daha önce de dile getirdiğimiz gibi ana karakterimiz olan Jacop Frye bir çetenin lideri. Londra sokaklarının güvenliği yeniden sağlamak için çetenin daha güçlenmesi gerekiyor. Bu noktada oyun içerisinde çetenize ait bir kaleniz olacak ve bu kaleyi geliştirebileceksiniz. Ayrıca rakip çete üyelerini kendi çetenize davet edebilecek ve Londra sokaklarının güvenliğini sağlamak için güçlü bir ordu kurabileceksiniz.

Diğer Assassins Creed serilerine göre çok daha kanlı savaşlar ve çok daha fazla aksiyon sizleri bekliyor…

Assassins Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 ve Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 2400s 2.5 GHz ya da AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Bellek: En az 6GB Ram
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX660 ya da AMD RadeonR9270 2GB
Hard Disk: 50 GB Boş Alan

Assassins Creed Syndicate ‘i STEAM ‘den satın almak için tıklayın.
Assassin’s Creed: Syndicate ‘i UBISOFT ‘tan satın almak için tıklayın.
Assassin’s Creed: Syndicate ‘i PS STORE ‘dan satın almak için tıklayın.

Şifremi Unuttum