Ana sayfa » Assassin’s Creed Syndicate İnceleme

Assassin’s Creed Syndicate İnceleme

Oynanacak Oyunlar olarak sizin için Assassin’s Creed Syndicate İnceleme yazısını hazırladık! Assassin’s Creed severler için nihayet beklenen gün geldi ve Assassin’s Creed’in son oyunu Syndicate’in PC versiyonu yayınlandı. Peki oyunla ilgili ilk izlenimler nasıl? Ubisoft bu sefer kullanıcılarına bekleneni verebildi mi? Gelin hep birlikte bunun üzerine konuşalım.

Assassin’s Creed serisini bilmeyenimiz ya da bu macerayı tecrübe etmeyenimiz yoktur sanırım. Senaryosu, karakterleri ve tarihi dönemler arasında yaptığı geçişleriyle oyunseverlerin kalbinde taht kuran Assassin’s Creed, serinin son birkaç oyununda AC severler tarafından büyük eleştiriler almış ve yine bu serinin devamı olacak oyunlarda endişe ve önyargıya sebep olmuştu. Gerek senaryo, gerekse oynanabilirlik açısından farklı geçişlerin yaşanması oyuncuların Ubisoft’a cephe almasına yol açtı.

assassins-creed-syndicate-inceleme

Bu gelişmelerin üzerine Ubisoft’un nasıl bir değişikliğe gideceği, oyuncuların kalbini nasıl kazanıp, eleştirilerin yönünü değiştireceğini hepimiz merak içerisinde beklerken serinin yeni oyunu Syndicate duyuruldu. İlk olarak konsollara, sonrasında ise PC’ye çıkacağı duyurulan ve Londra’da geçecek bir senaryoya sahip olan Syndicate, nihayet 19 Kasım itibariyle PC versiyonuyla platformda yerini aldı. Serinin bir önceki oyunu Unity’e nazaran daha akıcı ve daha sağlam bir senaryo ile oyuncuların karşısına çıkan Syndicate’de, Unity’de yaşanan teknik hataların ve oyuncuları çileden çıkaran bugların azaltıldığını görmek mümkün.
Oyunun tüm platformlara çıkışıyla birlikte otoriteler oyunla ilgili puanlamalarını da tamamladı. Oynanış videoları ve oyunculardan gelen yorumlara bakılırsa Ubisoft geçmiş hatalarından epey ders almış gibi görünüyor. Oynanacak Oyunlar olarak mükemmel olmuş diyemesek de bu geri bildirimlere dayanarak oyuncuların tatmin olduğunu söyleyebiliriz. Assassin’s Creed Syndicate için yaptığımız tanıtıma ise burada bulunan adresten ulaşabilirsiniz.

Karşınızda Assassin’s Creed Syndicate için verilen ilk puanlar:

Game Informer – 90/100
God is a Geek – 90/100
Hardcore Gamer – 3 / 5
CGMagazine – 7.5 / 10
GamesRadar+ – 4 / 5
Digital Spy – 4 / 5
IGN – 8.2 / 10
VideoGamer – 5 / 10
GameSpot – 9 / 10
Polygon – 8.5 / 10

Tüm Assassin’s Creed severlere serinin yeni oyununda iyi eğlenceler!

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.