Takip Et
Ana sayfa » Asphalt 8 Airborne » Asphalt 8 Airborne Tanıtımı

Asphalt 8 Airborne Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Asphalt 8 Airborne, Gameloft’un yapımcılığını üstlendiği ve seri halinde piyasaya sürülen 4 Eylül 2013 tarihinde çıkan bir araba yarışı oyunudur.

Diğer serilerden farklı olarak Türkçe dil desteği sunulan serinin sekizinci oyununda bir önceki serilerinden farklı olarak havada uçan arabaları görebilirsiniz. Şimdiden buna hazırlıklı olmalısınız.

İlk girişte oyun menüsünde görebileceğiniz seviye, dünya ligi, sıralama ve buna benzer farklı sekmeler bulunacaktır. Asphalt 8 Airborne içerisinde toplamda 47 adet araç bulunmaktadır ve bunların bir kısmı daha önceki serilerde görülmedik araçlardır. Kariyer modunda Tokyo veya dünyanın farklı yerlerinde yarışlara katılabiliyorsunuz. Mobil bir oyun olmasının yanı sıra bilgisayar rahatlığını size vereceğinden eminiz. Online olarak wifi üzerinden 8 kişiye kadar multiplayer olarak arkadaşlarınız ile beraber yarışlar yapabilirsiniz. Yarış haritaları içerisinde göreceğiniz efektler sizi etkileyecektir. Aracınız ile kaza yaptığınız zamanlarda aracınız hasar almaktadır ve aracınızı tekrar tamir etmeniz gerekebilir. Telefonunuzun ekranının sağ altından nitro özelliğini kullanabilir ve sol alt kısmından fren yapabilirsiniz. Hasar aldığınız zamanlarda aracınız yavaşlayacaktır işte burada gerçeklik devreye girmektedir çünkü normal hayatta yapabileceğiniz kazaların sonucunda aracınızın aksamlarında sorunlar yaşacağınız için kullanımı zorlaşacağından dolayı oyun içerisinde de size bu gerçeklik yaşatılmak istenilmiştir.

Yollar üzerinde bulunan nitro paketlerini alarak nitronuzu doldurabilirsiniz, nitro paketlerini almayı sakın unutmayın çünkü bu paketler sizi diğer yarıştığınız araçlara karşı ön sıralara getirebilecektir.

Çabuk yarış, arkadaşlarınız ile wifi bağlantısından yarış yapabilmeniz için yerel kablosuz yarış ve çok oyunculu yarış bölümleri bulunmaktadır. Çok oyunculu yarış bölümünden online olarak yarışlara katılabilir ve hızınızı gösterebilirsiniz. Sizinle aynı değerde arabalara sahip olan kullanıcılar ile yarışabileceğinizden dolayı sizin kullandığınız arabadan daha güçlü arabalar ile karşılaşmanız pek mümkün değildir.

Oyun başlangıcından hemen önce sizin işinize yarayabilecek küçük ipuçları verilmektedir, bunları takip etmeniz size büyük artılar katacaktır. Bunların yanı sıra oyun içerisinde drift özelliğini kullanarak güzel görüntüler elde edebilir ve bunların ekran görüntülerini alarak saklayabilirsiniz.

Asphalt 8 Airborne içerisinde müzikler sizi yarış esnasında hırslandıracak ve bu sayede yarışa daha iyi konsantre olmanızı sağlayacaktır. Fakat tekrar hatırlatmalıyız ki kaza yapmanızın sonucunda hasar alacağınız ve bu sayede aracınızın yavaşlayacağından dolayı dikkatli olmalısınız.

Katılacağınız yarışlarda birinci olmanız temennilerimizle.

Oynanacak Oyunlar!

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.