Ana sayfa » League of Legends Arcade Ahri , Corki , Ezreal Kostümleri Yolda!

League of Legends Arcade Ahri , Corki , Ezreal Kostümleri Yolda!

Arcade (Atari) teması bu zamana dek birçok vadi şampiyonuna kostüm olarak uğradı ve büyük ilgi topladı. Hecarim, Miss Fortune, Riven gibi şampiyonların Arcade kostümleri çıktığından itibaren oyun içerisinde en çok satanlar listesinden haftalarca düşmedi. Riot Games geçtiğimiz günlerde Arcade Ahri ve Corki kostümlerinin resim çalışmalarını PBE sunucusunda yayınlamıştı. Daha sonrasında kostümleri PBE sunucusuna yükledi ve Ezreal’ın da Arcade temasına dahil olduğu görüldü.

Arcade Ezreal

Kostümlerin resim çalışmaları ilk olarak adsız bir şekilde PBE sunucusunda yayımlandı. Bunun üzerine oyuncular Arcade Ahri ve Corki kostümlerinin geleceğini internet üzerinden yaymaya başladı. Fakat Riot’un bir sürprizi daha vardı. Resim çalışmasını henüz yayınlamayan Riot, PBE sunucusuna Arcade Ezreal kostümünü de ekledi.

Arcade Corki

Görünüşe bakılırsa Ahri’nin 9 kuyruğu rengarenk, Corki’nin ROFL Kopter’i dijital bir uzay jeti, Ezreal da her zamankinden daha renkli olmuşa benziyor. Kostümlerin oyun içerisindeki videolarını izlemek isteyenleri böyle alalım;

Ezreal

Ahri

Corki

 

 

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.