Ana sayfa » AOC Firmasından Yeni Oyuncu Monitörü AGON

AOC Firmasından Yeni Oyuncu Monitörü AGON

AOC’dan Yeni Oyuncu Monitörü Geliyor

Monitör üretimi yapan en önemli şirketlerden birisi olan AOC , oyuncular için özel olarak satışa sunduğunu ve birinci sınıf oyun ekranı olan AGON serisinin ilk özel monitörünü oyuncular için tanıttı. AOC firmasından yeni oyuncu monitörü AGON siz oyun severleri baya mutlu edeceğe benziyor.

AOC AGON AG271QX Özellikleri ve Fiyatı

2560×1400 piksel çözünürlüğe kadar destekleyen AGON monitör , 144 Hz yenilenme oranı ve 1 milisaniyelik tepki süresi ile ultra akıcı görüntüleri oyuncuların zevki için sunuyor. Ayrıca tutukluğu ve kırılmayı azaltan 30 ile 144 Hz aralığında ki FreeSync Adaptive – Sync Teknolojisi ile üst düzey performansı sunmayı amaçlıyor.

AOC firmasının üretmiş olduğu AGON monitörü Düşük Inpat Lag modu ile monitör elektroniğinin görüntü gecikmesini engellemesini ve bu nedenle komutların mouse ve klavye üzerinden geçişini hızlandırarak hemen harekete geçmesini sağlıyor. AOC AGON’un gözleri korumak için ürettiği Flicker-Free Teknolojisi ve AOC düşük mavi ışık modu sayesinde oyuncular için daha fazla rahatlık sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde gözlerin duyduğu rahatsızlığı ve yorgunluğu azaltıyor.

AOC firması , üretmiş olduğu AGON monitörüne sadece değiştirilebilir oyun modu ön ayarlarını uygulamakla kalmadı , bunun yanında oyuncuların modlar arasında kolayca geçiş yapmasını sağlayan AOC QuickSwitch Controller özelliğinide eklemiş oldu.

Rekabetçi tarzda ki oyun oynayan oyuncular için tasarlanmış olan AOC AGON AG271QX premium birinci sınıf oyun monitörü, 2016 senesinin Haziran ayında , KDV’siz fiyatı ile 749 USD’den monitör piyasasında yerini alacak.

OynanacakOyunlar ekibi olarak inceledik ve baya başarılı bir ürün olduğunu sizlere söylemeliyiz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.