Ana sayfa » Android Oyunlarını Droid4x ile Bilgisayarda Oynayın

Android Oyunlarını Droid4x ile Bilgisayarda Oynayın

Android Oyunlarını Droid4x ile Bilgisayarda Oynayın

Akıllı telefonların yaygınlaşması yazılım dünyasına farklı bir hız kazandırdı. Kullanımı kolay olan, benzerlerine göre daha yüksek performans gösteren Android cihazlar için yazılımcılar her gün yeni uygulamalar geliştirmektedirler. Bu uygulamalar bazen hayatımızı kolaylaştıracak etmenleri bünyesinde taşırken bazen de sadece eğlenmemizi ve akıl dağıtmamızı sağlamakta ve günün stresini bizden uzaklaştırmaktadır. Her bireyin günün stresinden uzaklaşma ve oyunlarla rahatlamaya ihtiyacı vardır ancak detaylı oyunlar için telefon ekranı yeterli gelmeyebilir ve gözlerde ağrımaya neden olabilir. Yazılımcılar bu sorunu ortadan kaldırmak için Droid4x yazılımını geliştirdiler.

Android Oyunlarını Droid4x

Droid4x Kurulumu

Droid4x ile Android oyunları bilgisayarda oynama imkânı bulan kullanıcılar basit ara yüz sayesinde rahatlıkla telefon ekranlarının bir benzerini bilgisayar ekranlarında görebilirler. Bu noktada bilgisayara droid4x kurulması yeterli olacaktır. Windows işletim sistemi içerisine sanal bir işletim sistemi kuran bu program eğer bilgisayarınızda farklı bir sanal işletim sistemi varsa hata verecektir ve kurulmayacaktır. İki sanal işletim sistemi ve bir ana işletim sistemi RAM’leri yormakta ve bilgisayarınızın kasmasına neden olmaktadır.

Diğer işletim sistemini kaldırarak kuruluma başlamanız daha sağlıklı olacaktır. Kurulum işleminde basamaklar net ve anlaşılır yapıdadır. Bir işletim sistemi kurmak biraz uzun süren bir işlem olduğu için bilgisayarınızın RAM’nin yeterli gelmediğini hatta cihazın donduğunu düşünebilirsiniz. Ancak acele etmemeniz ve biraz sabırla beklemeniz gerekmektedir. Kurulum işlemi bittikten sonra telefon ekranınızda görmeye alışık olduğunuz eklentileri bilgisayar ekranında görebilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra Google Play uygulaması ile Android cihazlar için uygun olan tüm uygulamalara ulaşabilir ve istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. Ancak küçük bir uyarıda bulunmakta fayda var. Uygulamaları indirmeye başlamadan önce Google Play içerisinden klavye ve Mouse’u kullanabilmenizi sağlayan birkaç uygulama indirmeniz Windows bilgisayarınızın büyük bir tablet haline dönüşmesinde size yardımcı olacaktır. Android içerisindeki dokunmatik klavye ile bilgisayarına bağlı olan Q ya da F klavye farklı olduğundan komutları işlemesinde işletim sistemi hata verecektir. Klavye tanımlamasını da yaptıktan sonra bilgisayarda oynanabilen Android oyunlar arasından ki bu tüm oyun listesidir, dilediğinizi seçer geniş ekranda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Droid4x Avantajları

Droid4x programının her programda olduğu gibi muadilleri vardır. Başka Android tabanlı sanal işletim sistemlerini de deneyebilirsiniz ancak kullanıcı ara yüzü açısından en kolay olanı ve Google Play’e bağlanmada herhangi bir problem çıkarmaması açısından en sağlıklı uygulama droid4x uygulamasıdır. Droid4x ile bilgisayarınızda Android uygulamaların keyfini sürmeniz hem kolay hem de zahmetsizdir.

Sadece oyunlar için değil Android telefonunuzda kullandığınız tüm uygulamaları indirebilir ve Android ayrıcalığı ile gezebilirsiniz. Ya da Ios işletim sistemine sahip bir telefonunuz varsa ve Android deneyimini merak ediyorsanız Windows işletim sistemli bilgisayarınıza droid4x kurmanız yeterli olacaktır. Bir çok ücretsiz oyun ve hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalarıyla Google Play, her geçen gün büyümekte ve bu büyüyen dünyasına sizleri de dahil etmek istemektedir.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.