Takip Et
Ana sayfa » American Truck Simulator » American Truck Simulator Tanıtımı

American Truck Simulator Tanıtımı

American Truck Simulator Tanıtımı Hakkında

Hepimizin yıllarca oynadığı tır simülasyonu oyunları giderek çarpıcı hal almaya başladı. Serüvene; King of the Road, 18 Wheels, Hard Truck, Euro Truck Simulator I ve II başladığımız oyunlar, oyun geliştiricilerinin bizlerin beğenisine sunduğu simülasyon oyunlarının en yenisi olan American Truck Simulator ile devam ediyor.

Diğer tır oyunlarında olduğu gibi American Truck Simulator’de de amaç yük taşımacılığıdır. Oynanış bakımından hemen hemen Euro Truck Simulator ile aynı olan bu oyunda grafik olarak büyük ölçüde ilerleme kaydedilmiş. Euro Truck Simulator de bizlere Avrupa yollarını, şehirlerini gerçekçi bir şekilde simülasyon da olsa tanıttılar. American Truck Simulator de ise amaç adından anlaşılacağı üzere Amerika kıtasını bizlere tüm gerçekçiliği ile sunmaktır. Başlangıç olarak Kaliforniya eyaletini sunan oyunun geliştirici ve yayıncısı SCS Software ilerleyen zamanlarda yeni alanlar açabilir mi bunun cevabını vermek gerçekten zor.

Euro Truck Simulator de benzin istasyonu ve tesis görmeye alıştık. American Truck Simulator de farklı olarak ağırlık istasyonları olacak. Bazı bölgelerden geçerken tırımızı kantara sokarak ağırlığını ölçmemiz gerekiyor. Ağırlığınıza göre rotanızın değişebileceğini söyleyebiliriz. Avrupa da bizlere sunulan park alanına yükü bırakmamız isteniyor. Amerika da ise bizlere yükü bırakabileceğimiz farklı park alanları sunuyor ve ücreti de değişiyor. Ama unutmayın park etmek o kadar kolay değil.

Birçok lisanslı tır markasına yer verecek olan American Truck Simulator de alışkın olmadığımız tırları görebiliriz. Hem görsel hem de güç bakımından farklı olacak tırlardan bir tanesi kapak resminde de yer alan Kenworth. Amerika’da dorselerin diğer bölgelere göre farklı oluşu tır çeşitliliği arttırmış gözüküyor. Yol şartları benzin istasyonlarının az oluşu tırların işlevsel olarak farklılaştırmış.

Türkçe dahil olmak üzere 23 farklı dil ile sunulacak olan American Truck Simulator 2 Şubat 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Amerika kıtasını yeniden keşfetmek istiyorsanız American Truck Simulator iyi bir başlangıç olabilir.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.