Ana sayfa » Amazon Game Studios TwitchCon 2016’da 3 Yeni Oyununu Tanıttı!

Amazon Game Studios TwitchCon 2016’da 3 Yeni Oyununu Tanıttı!

Bugün gerçekleşen TwitchCon 2016’da Amazon Game Studios yaptığı açıklama ile oyun severleri heyecanlandırdı. Stüdyonun yaptığı açıklama üzerine şu anda 3 yeni oyun üzerinde çalışmaları sürdürülüyor ve çok yakında piyasaya sunulacak.

Breakaway, e-spor başlığına katılmaya hazırlanan bir 4v4 takım oyunu. Oyunda mitolojik yaratıklar olarak oynuyorsunuz ve sınıf, kahraman özellikle bağlı birçok unsura göre stratejinizi belirliyorsunuz. Oyunun TwitchCon 2016’da oynanış videosundan birkaç kare gösterildi. Videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Oyun streamerlar tarafından streamerlar için yapıldığından ötürü oldukça ilginç özellikleri olacak gibi duruyor. Alpha kayıtlarına başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Crucible, toplamda 12 oyuncunun ölümcül bir gezegen üzerinde hayatta kalmasını konu edinecek olan FPS türünde bir oyun olacak. Oyun hakkında şu an için herhangi bir görsel ya da video bulunmadığı için çok az bilgiye sahip olsak da en değişik özelliklerinden birini biliyoruz. Oyuna 13. bir kişi daha dahil olabilecek ve bu kişi iki tarafa da karşı savaşabilecek, stratejilerini bozacak ya da sabote edecek. Tıpkı adeta bir Game Master gibi .

Son oyunları olan New World, 17. yy’da geçecek olan bir MMOES (massively multiplayer open-ended sandbox). Konuya göre, yaşanılan dünya lanetleniyor ve oyuncular bu laneti kırmak için büyük bir çaba sarf ediyor.  Amazon Game Studio’nun konferansta bu oyun için yaptığı açıklama ise şöyle;

Oyun aslında çok da gerçekçi değil, 17. yy Amerika’sında geçecek. O zamanki toplumların inandığı tüm doğa üstü yaratıklar ise gerçek olacak!

Oyunların henüz ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda net bir tarih olmasa da, ilk olarak oyuncuların Breakaway ile buluşacağından eminiz.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.