Takip Et
Ana sayfa » Alien Isolation » Alien Isolation Tanıtımı

Alien Isolation Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Alien Isolation, yapımcı koltuğunda Creative Assembly ve yayıncı koltuğunda SEGA oturmaktadır. Oyunun yapımcısı olan Creative Assembly daha oyuna ilk girişten itibaren seksenlerdeki korkunç tadı vermek için oyunun yapıldığını sizlere hissettirecektir. İlk başlarda alışmakta her ne kadar zorlansanız bile belirli bir süre sonra Alien’in içerisindeki sürükleyici ortamdan dolayı bu duruma alışıyorsunuz.

Alien Isolation Hakkında

Hikayeden biraz bahsedecek olursak eğer;  karakterimizin ismi Amanda Ripley. Ellen Ripley’in kızına hayat veriyoruz ve Nostromo’nun kayboluşundan itibaren tam anlamıyla 15 yıl geçmiş ve artık Amanda Ripley büyük bir kız olmuştur, öyle ki korkularıyla artık yüzleşebilir.  Bir gün kendisine haber gelir ve Nostromo’nun kayıt cihazına ulaşan bir gemi bulunmuştur. Tüm ekip toplanır ve bunun sonucunda Amanda belkide annesinin geçmişinde olanlara ait bilgiler elde edebilecektir.  Oyunun asıl amacı kendinizi Alien’e karşı korumalısınız ve hayatta kalmalısınız.

Alien ile karşılaşmadan önce bile bulunduğunuz durumun çok iyi olmadığını görebileceksiniz. Sevastopol istasyonu içerisinde karşınıza hayatta kalmaya çalışan başka insanlarda çıkacak. Oyun içinde bir hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz ve çevrenizdeki insanlara eğer takılmadan giderseniz size fazla sorun çıkarmayacaklardır.

Hiç beklemediğiniz bir anda Alien ile karşılaşabilirsiniz bu yüzden buna hazırlıklı olmalısınız. Çünkü eminiz ki Alien ile karşılaşmanız sizi gerçekten korkutacaktır ve haliyle bu durum sizi epey heyecanlandıracaktır.  Unutmamalısınız ki zaten bir gerilim oyununun içindesiniz, bu yüzden bu tür durumlara hazırlıklı olmanız gerekmektedir ama diğer yandan keyif alabileceğinizden de eminiz.  Çünkü gerilim sever oyuncuları gerçekten memnun edebilecek düzeyde tasarlanmış ve oyun içerisinde bulunan sesler ve grafikler ile gerçekten bu konuda sizi kendine bağlayacaktır.

Oyun içerisinde craft yolu ile tasarlayıp kullanabileceğiniz silah özellikleri bulunmaktadır. Bu yüzden Alien ile karşılaşma durumuna karşı çokta çaresiz sayılmazsınız, atacağınız adımlar konusunda dikkatli olmalısınız yoksa istasyona gelebilmek için verdiğiniz uğraşları hiçe saymış olabilirsiniz.

Eğer Alien peşinizi bırakma konusunda biraz ısrarcı olursa; Ses Yapar’ınızı kullanabilir veya geçiş bulamadığınız anlarda EMP bombalarınızı kullanabilirsiniz. Bu sayede bu durumlar size artı sağlayacaktır ve Alien’in peşinizden ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Alien ile karşılaşacağınız dakikalarda soğuk kanlılığınızı korumanızı şimdiden tavsiye ederiz çünkü bu durum sizi gerçekten korkutacaktır. Oynanacak Oyunlar olarak korku severlerin vazgeçemeyeceği bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Alien Isolation Sistem Gereksinimleri

Oyunu PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One platformları üzerinden oynayabilirsiniz.

Önerilen Sistem :

Sistem : Windows 7 (64Bit)

İşlemci : AMD Phenom II X4 955 ya da Intel Core 2 Quad Q9650

Ram : 8GB

Ekran Kartı : 2GB AMD RADEON R9 200 ya da GeForce GTX660

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.