Takip Et
Ana sayfa » Albion Online » Albion Online Tanıtımı

Albion Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Albion Online Tanıtımı Hakkında

Berlin’de bulunan Sandbox Interactive oyun firması tarafından yapılan ve yayımlanan Albion Online, açık dünyaya sahip MMO oyun türüdür. Albion Online genel anlamı itibariyle orta çağ dönemlerinde geçmektedir. Şuan için hâlâ test aşamasında olan Albion Online, şimdiden büyük bir oyuncu kitlesini toplamayı başardı diyebiliriz. Özellikle ücretsiz ve Windows, Linux, Mac, Android ve IOS sürümünün desteklemesiyle beraber oyuncuların dikkatlerini çektiler. Tam olarak kesin bir tarih verilmese bile firma tarafından yapılan açıklamaya göre 2016 yılının ilk çeyreğinde yayınlanmasını planladıklarını duyurdular. Albion Online Tanıtımı hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Albion Online Tanıtımı Detayları Hakkında

2014 yılından itibaren devam eden test süreci, 2015 yılının Ocak ayında ise “Winter Alfa” denilen sürümü çıkarttı. Oyunda bulunan PVP savaşlarında ve karakter sınıfları arasında herhangi bir sınırlama olmaması gayet hoş bir seçenek olsa da başınıza belalar açabilir. Sandbox Interactive, bu oyunu yapmaktaki amaçlarının diğer oyunlar gibi değil tamamen farklılaştırılmış dünya yaratmak istediklerini belirttiler. Buna örnek vermek gerekirse 800’den fazla bölge olduğunu söyleyebiliriz. The Heretics, The Undead, Disciples of Morgana, Keepers of Albion ve Demons of Hell olmak üzere 5 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Bu karakterler için baya geniş içerikler sunan Albion Online, oyuncuların beklentisini iyice arttırmış oldu.

Albion Online’da RPG kısmında ise meslekler öğrenerek bu meslekleri kullanabiliyorsunuz. Yine haritalarda bulunan malzemeleri toplayarak craft yapabilir  ve bu eşyaları diğer oyunculara satabilirsiniz. Binalar inşa ederek kendi evinizi yaratabilirsiniz. Oyununuzu ve karakterinizi özelleştirmek yönünden oldukça geniş olduğunu söylemek mümkün. Her oyunda olduğu gibi Guild sistemi mevcut. Bu sistem ile beraber guildiniz ile beraber karşılaşmalara katılabilirsiniz. Şuan için bu karşılaşmalar 20vs20 olacak şekilde ayarlanmış olsa bile ilerleyen zamanlarda bir değişiklik olabileceğinin bilgisini yine Sandbox Interactive tarafından açıklandı. Yapacağınız savaş sonrası diğer oyuncuları vergiye bağlayabilir veya sizi vergiye bağlayanlara isyan bayrağını çekip Allah ne verdiyse saldırabilirsiniz.

Albion Online Sistem Gereksinimleri 

Albion Online’ı oynamak için minimum Windows 7 veya 8 işletim sistemi kurulu olan bir PC ihtiyacınız var. Donanımsal olarak Intel veya AMD SSE2 işlemciye, grafik kartı olarak Shader Model 2.0 destekleyen modellere ve RAM olarak ise en az 2 GB’a ihtiyacınız var. OSX platformunda oynamak için Mac OS X 10.7 veya daha üstü bir işletim sistemine, donanımsal olarak PC ile aynı parçalara sahip olmanız gerekiyor. Albion Online aynı zamanda telefonunuzda da oynanabilecek! Telefondan da bu oyuna erişmek istiyorsanız Android 2.3.1 veya daha yüksel bir versiyonuna, 7 inç bir tablete, ARMv7 veya Atom işlemciye, OpenGL ES 2.0 destekleyen veya daha yükseği grafik birimine ve en az 2 GB RAM bulunan bir cihaz temin etmeniz lazım. IOS kullanan oyuncular sadece 8.0 veya daha üst versiyona sahip bir yazılıma ve iPad Air 2 veya daha iyi bir iPad almanız gerekmektedir.

Oynanacak Oyunlar sitesinin merakla beklediği oyunlar yer arasında alan Albion Online’ı mutlaka sizde takip edin!

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.