Ana sayfa » Albion Online Tanıtım Fragmanı ve Daha Fazlası

Albion Online Tanıtım Fragmanı ve Daha Fazlası

Sandbox Interactive yapımı olan Albion Online final beta versiyonunu 1 Ağustos’ta oyuncularına sunacak. Böylelikle oyuna destek veren 160.000 kurucu oyun içerisinde olan pek çok yeniliğe ve özelliğe önceden ulaşabilecek. Final beta öncesinde Albion Online tanıtım fragmanı da yayınlayarak oyuncularına birçok detayı önceden sundu. Cross-platform olan oyunun resmi çıkışı 2016 sonlarına doğru bekleniyor.

Albion Online Oynanış

Yeni çıkacak MMORPG oyununda oyuncular hikayelerini kendileri yazıyorlar ve oyuncuların her davranışı dünyayı etkiliyor. Albion Online tanıtım fragmanında görüldüğü gibi oyuncular istedikleri rolü seçebilirler ve bu rol bir maceracı, hamarat bir çiftçi, açgözlü bir kaçak veya usta bir zanaatkar olabilir. Ne olmak isterseniz olabilirsiniz ve oyunun dünyasında kendinize önemli bir yer bulabileceksiniz.

Albion Online tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde oyuncular ile paylaşıldı. Fragmanda oyun içerisindeki guildlerden tutun oyuncuların hareketlerinin dünyayı nasıl değiştirdiğine kadar bir çok bilgi mevcut. İşte o fragman;

Yapımcılar bir tek Albion Online tanıtım fragmanı yayınlamakla kalmadı ve oyuncularla daha fazla bilgi paylaştı. Temmuz ayında yayınlanan Artifact ve Reputation sistemlerini anlatan videolar oyun içerisindeki davranışların ne kadar önemli olduğunu ve oyunu ne kadar değiştirdiğini gözler önüne sermişti. Bu tür değişiklikleri yaratan bir başka durum ise oyun içerisindeki Reputation (İtibar) sistemi.

Albion Online’da oyuncuların hareketlerine göre kazanacakları iyi veya kötü şöhret, oyun deneyimini doğrudan etkileyecek. Örneğin, kahramanca hareketler bir oyuncunun itibarını arttıracak, onu diğer oyuncuların gözünde daha güvenilir yapacak. İtibarı yüksek oyunculara karşı girişilen ve suç teşkil eden hareketler ise suçu işleyenin itibarını zedeleyecek. Doğrudan olmamakla birlikte, “iyi” oyuncular daha iyi korumaya sahip olacaklar. Ayrıca, kanunsuz takılan oyuncular seçimlerinin yarattığı sonuçlara katlanmak zorunda kalacaklar. Kanunsuzların ileride büyük şehirlere girmesi bile engellenebilir.

Oyun içerisinde önemli bir yeri olacak olan Suç ve Ceza sisteminin videosunu izleyebilirsiniz;

Tablet ve PC platformlarında çıkması beklenen Cross-platform MMORPG oyunu Albion Online yıl sonunda resmi çıkışını yapmayı planlıyor. Final Betası ile büyük beklentileri gözler önüne serecek olan oyun şimdiden çoğu oyuncuyu memnun etmiş halde. Unutmayın; PvE, PvP ve Guild savaşları ve daha fazlasını içeren oyunda davranışlarınız her şeyi etkileyecek. Bu özelliği ile diğer MMORPG oyunları arasında kendisini daha da ön plana çıkaran Albion Online hakkında her yeniliği sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.